Z głębokim żalem informujemy, że wczoraj rano odszedł nasz redakcyjny przyjaciel, dziennikarz Pikio.pl i jeden z kierowników redakcji, Kamil Ciszek Skwierczyński. Był dla nas wszystkich niezwykłą inspiracją i wsparciem. Miał tylko 27 lat. Wcześniej był redaktorem naczelnym portalu Lelum.pl

Dziennikarz Pikio nie żyje

Zawsze uśmiechnięty i pełen energii, zaledwie 27-letni chłopak, który marzył o karierze w mediach. Konsekwentnie budował z nami wydawnictwo HGA Media, które bez jego obecności i pomysłów nigdy nie będzie już takie samo.

Po dołączeniu do grupy mediowej HGA Media był redaktorem naczelnym Lelum.pl, a następnie został dziennikarzem Pikio.pl na kierowniczym stanowisku. Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim, a zanim dołączył do drużyny HGA Media pracował w branży reklamowej i domach mediowych.

Towarzyszyliśmy mu w tym ciężkim czasie i ostatnich dniach, jednak informacja o jego śmierci wstrząsnęła każdym z nas, gdyż do końca mieliśmy nadzieję, iż uda mu się pokonać chorobę.

Nie możemy pogodzić się z tą stratą. Świat traci wspaniałego dziennikarza i człowieka o złotym sercu. Osobę, która poświęcała się walce o wolność, równość, prawa mniejszości oraz zwierząt.

Kamil Ciszek Skwierczyński nie żyje

Kamil Ciszek Skwierczyński, dziennikarz Pikio.pl i jeden z redakcyjnych kierowników, był dla nas wzorem do naśladowania i zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały kolega i profesjonalista. Na zawsze zapamiętamy nie tylko pracę z Kamilem, ale również wielogodzinne debaty, jak również czas spędzany prywatnie podczas redakcyjnych integracji. Przed nim rozpościerała się świetlana przyszłość i wielka kariera w HGA Media. Nagła śmierć przerwała wszystko pozostawiając nas w głębokiej żałobie.

– Praca z Kamilem była zaszczytem. Nigdy go nie zapomnimy, pamięć o tym wspaniałym człowieku na zawsze pozostanie w sercach wszystkich, z którymi Kamil budował firmę HGA Media oraz portale Pikio.pl i Lelum.pl. Jego nagła choroba zaskoczyła wszystkich, choć do ostatnich godzin wierzyliśmy, że uda mu się wrócić do zdrowia. Był niesamowicie silnym człowiekiem, zawsze uśmiechniętym. W takiej chwili trudno powstrzymać łzy – mówi Albert Wójcik, prezes HGA Media.

W imieniu całego zespołu HGA Media, składamy kondolencje Rodzinie Kamila, która tak jak my nie może pogodzić się z tą wielką stratą.

Kamilu gdziekolwiek teraz jesteś, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Dziennikarz Pikio.pl nie żyje

Zobacz również