hydraulik
materiał partnera
Redaktor - 9 Listopada 2023

Już działa nowy serwis ogłoszeniowy Majsteria – sprawdź, co go wyróżnia na tle podobnych portali

Rynek portali ogłoszeniowych online jest w naszym kraju bardzo bogaty. Większość platform działa w oparciu o podobny interfejs i podobny system łączenia wykonawców ze zleceniodawcami. Od niedawna funkcjonuje nowy serwis ogłoszeniowy – Majsteria. Czym wyróżnia się na tle podobnych portali tego typu? Co jest w nim takiego rewolucyjnego? Warto przyjrzeć się bliżej jego możliwościom i przetestować jego funkcjonalność.

O czym przeczytasz w artykule?

  • Fachowcy z wielu dziedzin i specjalizacji
  • Przejrzyste i bezpieczne zasady płatności
  • Ułatwiony kontakt z wykonawcami
  • Wszystkie oferty zleceniobiorców w jednym miejscu
  • Intuicyjny interfejs wyszukiwarki

Fachowcy z wielu dziedzin i specjalizacji

W sieci znajdziesz szereg platform, które oferują ogłoszenia wyłącznie ze ściśle określonych branż. Są to najczęściej prace związane z remontami, naprawami czy motoryzacją. Majsteria to serwis ogłoszeniowy, który zrzesza fachowców z praktycznie każdej dziedziny. Poza standardowymi specjalizacjami znajdziesz tu również doświadczonych praktyków od marketingu, finansów, prawa, kultury, zdrowia, IT czy projektowania graficznego. To kwestia, która zdecydowanie wyróżnia Majsterię na tle innych portali tego typu – wielość usług w jednym miejscu.

komputer

Ułatwiony kontakt z wykonawcami

Na uwagę zasługuje również ułatwiony kontakt z wykonawcami. Majsteria to bowiem portal z ogłoszeniami wyposażony w wewnętrzny chat, za pomocą którego z łatwością możemy skontaktować się z wybranymi fachowcami i ustalić szczegóły realizacji zlecenia. To oczywiście niejedyna dostępna forma kontaktu. Zasady funkcjonowania tego serwisu zakładają konieczność weryfikacji numeru telefonu użytkowników. Jeśli zatem chcesz dodawać tu swoje ogłoszenia, powinieneś przejść przez proces rejestracji i potwierdzić swój numer kontaktowy – dokładnie to samo muszą zrobić wykonawcy Dzięki temu cała społeczność platformy jest bardziej wiarygodna, a kontakt znacznie ułatwiony.

Przejrzyste i bezpieczne zasady płatności

Jedną z najważniejszych rzeczy, która wyróżnia portal z ogłoszeniami Majsteria od innych platform tego typu, są jasne i przejrzyste warunki płatności. Większość serwisów zrzeszających zleceniodawców i fachowców działa w oparciu o system punktowy. Owe punkty są swego rodzaju walutą serwisu i służą do płatności za rezerwację oraz wykonanie zamówionej usługi. Wielu użytkowników określa ten model jako mało wygodny i nie do końca wiarygodny. Jak ta kwestia wygląda w przypadku Majsterii?

Portal odszedł całkowicie od systemu wykupywania punktów. Wykonawcy, po opłaceniu abonamentu otrzymują od razu dostęp do wszystkich zleceń. Dodatkowo finalne transakcje są wygodne i w 100% bezpieczne. Można skorzystać z kilku opcji płatności, co czyni cały proces jeszcze sprawniejszym i szybszym. Skoro jesteśmy przy płatnościach, warto również wspomnieć o kosztach korzystania z portalu. Osoby poszukujące specjalistów nie ponoszą żadnych opłat z tytułu dodawania zlecenia, a funkcja szukam fachowca nie podlega żadnym limitom. Jeśli zależy Ci na znalezieniu odpowiedniego specjalisty, możesz dodać tyle zleceń i otrzymać tyle ofert, ile tylko chcesz. Z punktu widzenia wykonawców kwestia opłat również jest uproszczona. Fachowcy mają do dyspozycji dwie opcje: abonament miesięczny lub roczny. Wybierając pakiet roczny za 685 zł, codzienny i nielimitowany dostęp do platformy wynosi jedynie 1,87 zł (pozostałe ceny pakietów to: 1 msc – 119 zł, 3 msc – 290 zł, 6 msc – 480 zł).

komputer

Wszystkie oferty zleceniobiorców w jednym miejscu

Kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę, to ułatwiony system dokonywania selekcji spośród otrzymanych ofert. Po dodaniu zlecenia (musisz je oczywiście szczegółowo opisać i dodać niezbędne informacje na temat planowanego budżetu, lokalizacji i preferowanego czasu realizacji), zgłoszenia specjalistów zaczną spływać samoistnie. O każdej nowej ofercie dowiesz się dzięki powiadomieniom mailowym. Oferty widoczne są także w obrębie panelu Twojego ogłoszenia, a zatem wszystkie znajdują się w jednym miejscu. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybsze zestawienie ze sobą otrzymanych zgłoszeń i wybranie najlepszej oferty.

Intuicyjny interfejs wyszukiwarki

W serwisie została zaimplementowana intuicyjna i prosta w obsłudze wyszukiwarka. Mogą korzystać z niej zarówno zleceniodawcy, jak i wykonawcy. Twórcy platformy zadbali, aby proces wyszukiwania zlecenia/wykonawcy był maksymalnie uproszczony i satysfakcjonujący dla obu stron. Jeżeli świadczysz usługi i działasz jako wykonawca, dzięki tak skonstruowanej wyszukiwarce z łatwością odfiltrujesz te zlecenia, które dotyczą tylko Twojej profesji i lokalizacji, w której działasz. Możesz także wybrać tylko te zlecenia, których realizacja zaplanowana jest na określony termin. Rozbudowane i przejrzyste filtry sprawiają, że poszukiwanie nowych zleceń i fachowców jeszcze nigdy nie było tak proste.

Podsumowując, Majsteria to bez wątpienia portal z ogłoszeniami, który wyróżnia się na tle innych serwisów funkcjonalnością i uproszczoną formułą. Ponadto zrzesza fachowców z setek najróżniejszych dziedzin, dlatego żadne ogłoszenie nie przejdzie tutaj bez echa. Zdecydowanie warto przetestować tę innowacyjną platformę, dlatego zarejestruj się już dziś i zacznij działać.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News