„Jaka to melodia” powróciła na wizję z nową formułą oraz prowadzącym. Na temat swego pożegnania z programem zdecydował się więc wypowiedzieć Robert Janowski, który tworzył show TVP przez ostatnie 20 lat. Dziennikarz przyznał otwarcie, że jest mu żal rozstania z formatem oraz widzami.

Wielu fanów „Jaka to melodia” nie wyobrażało sobie, że Robert Janowski mógłby kiedykolwiek zostać zastąpiony w roli prowadzącego. Ostatecznie gwiazdora zmienił jednak Norbi, któremu bez wątpienia trudno będzie zdobyć tak ogromne uznanie wśród widzów, jak jego poprzednik.

Jaka to melodia: Norbi zastąpił Roberta Janowskiego

Były prowadzący show TVP zdecydował się szczerze opowiedzieć o swym rozstaniu z ukochanym programem. Kontrowersyjna sytuacja bez wątpienia była dla niego bowiem bardzo trudna i przykra.

– Nie nazwałbym tego zabawą, ale to była naprawdę świetna praca. Widzowie to bardzo inteligentni ludzie i przez tych 20 lat zbudowaliśmy z nimi głęboką relację. Program był naturalny, dialogi niereżyserowane. Wiesz, że przez 20 lat nikt nie napisał mi tekstu, nie było prompterów, przemówień ze scenariusza? Wszystko szło z głowy i serducha – opowiedział Robert Janowski.

Co Janowski sądzi o rozstaniu z „Jaka to melodia”?

– Starałem się być dobrym gospodarzem, a to wrażenie przechodziło na ludzi. (…) Powiem szczerze, żal było mi ludzi, tych 2-3 milionów, lub więcej, które nas oglądały. Wielu z nich wzrastało z programem, wielu się przy nim zestarzało. Żal mi, że pożegnałem się z programem, który – w co mocno wierzę – miał jakąś klasę, nie miał politycznego zadęcia. Żal mi, bo ten program pomimo sukcesu, którego nikt nie mógł przewidzieć i rozstania, którego nikt się nie spodziewał, uczył, że szklanka jest do połowy pełna. Dalej w tę maksymę wierzę – dodał szczerze gwiazdor, ujawniając także, czy zamierza związać swą zawodową przyszłość z TVP.

– Na pewno nie, bo telewizja publiczna zmierza w kierunku, w którym coraz więcej jest agresji. To nie jest rzecz, z którą ja chciałbym mieć coś wspólnego. Ja jestem spokojnym człowiekiem – wyznał otwarcie Janowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Zamachowska żaliła się, że nie ma pieniędzy. A na to ją stać?!
  2. Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu
  3. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża

Lubisz "Jaka to melodia"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto NAJCENNIEJSZE polskie gwiazdy w 2018 roku [ZDJĘCIA]


13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]