Irena Santor
Wikipedia/Ja Fryta
Wiadomości Pikio - 19 Maja 2019

Czy Irena Santor jest matką? Życie prywatne schorowanej artystki wielu zaskoczy

Irena Santor z pewnością bardzo dobrze sobie radzi jako piosenkarka w końcu została okrzyknięta "Pierwszą damą polskiej piosenki". Tylko czy gwiazda równie dobrze sobie poradziła w życiu prywatnym? Wiele osób nurtuje pytanie dotyczące tego, czy Santor jest matką.

Irena Santor na przestrzeni swojej kariery zdobywała liczne nagrody, odznaczenia i wygrywała wiele festiwali oraz konkursów muzycznych. Zdumiewające jest to, że była pierwszą w Polsce piosenkarką uhonorowaną doktoratem honoris causa.

Jak zaczynała Irena Santor

Piosenkarka urodziła się w 1934 roku w Papowie Biskupim. Już od najmłodszych lat nauczycielki jej sugerowały, żeby zajęła się śpiewem. Niewątpliwie miała ogromne wsparcie od nich, co zaowocowało możliwością zaprezentowania Zdzisławowi Górzyńskiemu (ówczesny dyrygent opery w Poznaniu) jej możliwości wokalnych. Górzyński od razu poznał się na talencie i Irena Santor otrzymała list rekomendujący, który miała wręczyć Tadeuszowi Sygietyńskiemu, założycielowi Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze".

Michał Wiśniewski, posiadłośćGdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)Czytaj dalej

W zespole swoją karierę zaczęła w 1951 roku. W "Mazowszu" poznała swojego męża, Stanisława Santora, który był skrzypkiem i koncertmistrzem orkiestry radiowej.

Życie miłosne piosenkarki

Jak już wspomnieliśmy, pierwszym mężem Ireny Santor był Stanisław Santor, lecz ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozwodem, choć zawsze utrzymywali przyjacielskie stosunki. Jej drugim mężem okazał się być Zbigniew Korpolewski, artysta estradowy, aktor oraz reżyser. Poznali się w warszawskim Teatrze Syrena, którego potem został dyrektorem. Para była bardzo zżyta ze sobą i przez wielu uznawani byli za życiowych partnerów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

imię dla dzieckaNoa, Koko, Alikia. Te gwiazdy najbardziej zaszalały w kwestii imion dla swoich dzieciCzytaj dalej

Czy Irena Santor jest matką?

Gwiazda w 2000 roku dowiedziała się, że wykryto u niej nowotwór piersi. Nie załamała się i podjęła walkę z rakiem i przy okazji namawiała inne kobiety do badania się i wykonywania mammografi. Na szczęście w jej przypadku nowotwór został wykryty w pierwszym stadium rozwoju, więc operacja jego usunięcia przebiegła pomyślnie.

Irena Santor jest matką chrzestną Julii, córki piosenkarki Łucji Prus. Niestety, ale piosenkarka jest bezdzietna. W obu małżeństwach gwiazda nie była pewna co do tego, czy chce mieć dzieci. Macierzyństwo pochłania dużo czasu i być może to stało się powodem bezdzietności Ireny Santor, gdyż chęć rozwijania kariery była zbyt duża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszla PIEKLO! Byla molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do placzu
  2. Kim jest zona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, ze nie zgadniecie czym sie zajmuje
  3. Z ostatniej chwili: na pokladzie bylo 101 osób, samolot awaryjnie wyladowal w Warszawie
  4. Dusil to w sobie przez wiele lat, teraz zdecydowal sie wszystko opowiedziec. William druzgocaco o smierci ksieznej Diany
  5. Rzad chce wprowadzic 500 plus dla doroslych. Kolejna wyborcza obietnica pochlonie miliardy
  6. Krystyna Pawlowicz ma problem. Poprosila publicznie o ratunek

Jak schudnąć7 trików, które zwiększą efektywność twojego odchudzania. O tym nie mówi się głośnoCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News