Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
.
Wiadomości Pikio - 18 Stycznia 2019

Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy

Ile waży Magda Gessler? Celebrytka jest zdecydowanie najbardziej znaną restauratorką w kraju. Gwiazda ma swój niepowtarzalny, oryginalny styl bycia, ale także ubierania się oraz wypowiadania. Ostatnio celebrytka zdecydowała się szczerze zdradzić, ile waży. Internauci nie mają litości.

Magda Gessler to postać niezwykle charyzmatyczna i barwna. Restauratorka współpracująca na co dzień ze stacją TVN, ubiera się w obszerne, wzorzyste kreacje, a jej burza blond loków jest rozpoznawalna w całej Polsce. Ostatnio gwiazda Kuchennych Rewolucji zdradziła pewien intymny szczegół, o którym mówili wszyscy fani jej "Kuchennych rewolucji" oraz "MasterChef Polska".

Ile waży Magda Gessler 2019? Magda Gessler waga 2019

Pani Magda ma 65 lat (urodziła się 10 lipca 1953 roku), ale absolutnie na swój wiek nie wygląda. Widzowie byli bardzo zaskoczeni, kiedy gwiazda zdradziła niedawno w szczery sposób, ile waży. Wzbudziło to wśród internautów ogromne emocje. Restauratorka ujawniła bowiem otwarcie, że waży zaledwie 63 kg. To wszystko przy niewielkim wzroście 1,67 m.

Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!Czytaj dalej

Niestety wielu widzów nie miało w tej kwestii dla gwiazdy litości. Gessler musiała zmierzyć się ze złośliwymi komentarzami, w których fani twierdzili, że Gessler w rzeczywistości zataja przed nimi swoją prawdziwą wagę. Jednocześnie zaznaczali także, iż nie rozumieją, po co dzieliła się z mediami tego typu prywatnymi informacjami. Zazwyczaj wieściami o swojej wadze dzielą się bowiem jedynie blogerzy związani ze środowiskiem sportowym lub tematyką dietetycznego żywienia. Temat nie dotyczy za to pozostałych celebrytów i celebrytek.

Magda Gessler prawdziwa waga. Fani okazali się niestety bezlitośni

- Chyba jej się pomyliło z wiekiem! - brzmi jeden ze złośliwych komentarzy internauty, nawiązujący do tego, że Gessler ma 65 lat.

- Powiedzieć to sobie wszystko można! - napisał ktoś inny, uderzając w restauratorkę.

- 20 kg może? - dogryzał gwieździe ironicznie jeden z internautów.

- Po co pani Magda kłamie? Taka fajna kobieta, to bez sensu. Mogła po prostu nic nie mówić, przecież nic by się nie stało - dodawał inny użytkownik portalu społecznościowego w mniej złośliwy sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichBoczek z Kiepskich przeszedł prawdziwą gehennę. Jego życie całkiem się zmieniłoCzytaj dalej

Również myślicie, że Magda Gessler celowo zaniżyła swoją wagę? Restauratorka jest tak bardzo lubiana, że ciężko stwierdzić, dlaczego właściwie miałaby to zrobić. Sama celebrytka nie odniosła się do medialnej burzy wokół swojej wagi. Zdaniem najwierniejszych fanów gwiazdy było to dobre, godne posunięcie, dzięki któremu uniknęła usłyszenia kolejnych gorzkich słów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  4. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało
  5. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  6. TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

Ujawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieUjawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieCzytaj dalej

Źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News