Ile Robert Lewandowski ma dzieci?
Instagram/_rl9
Dominik Kwaśnik - 13 Maja 2019

Ile Robert Lewandowski ma dzieci? Piłkarz jest szczęśliwym tatą

Ile Robert Lewandowski ma dzieci? To pytanie zadają sobie fani piłkarza. Córeczkę Klarę Polska poznała dwa lata temu. Czy Lewandowscy mają więcej dzieci?

Ile Robert Lewandowski ma dzieci? Dwa lata temu rodzina najlepszego polskiego piłkarza powiększyła się o córeczkę Klarę. Od tamtego czasu media co chwila spekulują, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Lewandowscy zresztą umiejętnie te emocje podsycają.

Ile Robert Lewandowski ma dzieci?

Robert Lewandowski rok temu w rozmowie z Filipem Chajzerem podjął temat wyboru imienia dla dziecka. Dziennikarz żartował, że może powinno nazywać się ono Filip, na co Lewandowski tajemniczo odparł, że nie wie, czy będzie to akurat chłopak. Te słowa zaczęły być analizowane przez media - czy oznaczały, że jego żona jest w ciąży, lecz para nie zna jeszcze płci dziecka? Okazało się, że była to nadinterpretacja.

Internauci jednak wciąż mają pod czujną obserwacją media społecznościowe Anny i Roberta. Niemal w każdym zdjęciu szuka się drugiego dna. Dobrym przykładem jest post, gdzie Anna Lewandowska opublikowała fotografię, na której się za brzuch i podpisała je "Trening w I trymestrze ciąży". W komentarzach zawrzało, a okazało się, że nie jest to aktualne zdjęcie, a wspomnienie z pierwszej ciąży.

W poście dotyczącym swoich 30. urodzin, Anna Lewandowska napisała zaś:

- Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci... będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci... - napisała Lewandowska.

A na końcu dodała puszczającą oko emotikonę, co znów sprowokowało fanów do snucia swoich przypuszczeń.

Świat dowiedział się o pierwszej ciąży Anny Lewandowskiej jednak nie z ich profilów na mediach społecznościowych. Robert wybrał inny sposób. W grudniu 2016 roku strzelił pięknego gola z rzutu wolnego w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt. Następnie wykonał charakterystyczną cieszynkę - włożył piłkę pod koszulkę. To znany gest, wykorzystywany przez piłkarzy, by pokazać, że oczekują potomka. Może więc lepiej nie analizować zdjęć publikowanych przez Lewandowskich na Instagramie tylko oglądać mecze Roberta i obserwować jego reakcje po strzelonych bramkach?

Źródło: Gala, Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News