Gdzie mieszka Margaret? Opuściła rodzinne strony

Gdzie mieszka Margaret? Opuściła rodzinne strony Źródło: Instagram/margaret_official

Gdzie mieszka Margaret? Popularna piosenkarka ma się czym pochwalić. Swoje elegancko urządzone mieszkanie prezentowała ostatnio na antenie TVN Style.

Gdzie mieszka Margaret? Jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia ma się czym pochwalić. Swoje mieszkanie pokazywała niedawno na antenie TVN Style, w jednym z odcinków programu Gwiazdy prywatnie. Margaret zamieszkała w samym centrum wielkiego miasta. Rozwój kariery wymógł przeprowadzkę ze spokojniejszego miasta. Piosenkarka pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Teraz z okien widzi wieżowce.

Gdzie mieszka Margaret? Modna okolica

Margaret pokazała swoje mieszkanie w programie Gwiazdy prywatne. Wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami, dwoma psami, oprowadzała dziennikarkę TVN Style po dwóch wielkich pokojach, z których składa się jej 80-metrowy lokal. 

Wnętrze zachwyca przestrzenią i designem. Widać, że żyje tu osoba umiejąca z gustem urządzić przestrzeń. Komody z luster czy fotele kinowe - wszystko jest tu na miejscu. Podobnie stylowo prezentuje się minimalistyczna kuchnia, połączona z salonem, w której znajdują się czarne szafki. Margaret sama przyznaje, że nie czuje się najlepiej, gotując. Ważniejszy jest ogromny stół, przy którym zasiąść może aż dwanaście osób. To tam gwiazda pisze teksty swoich piosenek.

Dla młodej piosenkarki istotne są też książki, a na regałach, obok tomów, znaleźć można też nagrody, które zdobyła w trakcie swojej kariery oraz wiele dodatków o wartości sentymentalnej, jak robot. Jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu Margaret jest oczywiście garderoba. Umieszczona jest w sypialni, za specjalnymi zasłonami. 

W zaprojektowaniu wnętrz dwupokojowego mieszkania pomagał Margaret przyjaciel. Gwiazda opowiadała w wywiadzie dla Gali, że działa spontanicznie i decyzje o zakupie apartamentu podjęła błyskawicznie, w ciągu dwóch dni. Potem śmiała się, że klucze zgubiła już po dwóch godzinach od podpisania aktu notarialnego.

Na szczęście nie przyniosło to większych konsekwencji. Margaret może w spokoju mieszkać w prestiżowej okolicy, w centrum Warszawy, nieopodal placu Zbawiciela. Warszawskie śródmieście z pewnością różni się od jej rodzinnego Stargardu, lecz ona sama przyznaje, że uwielbia tę dzielnicę.

Źródło: TVN Style Gala

Następny artykuł