Czy Piotr Żyła jest szwagrem Małysza
Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński
Mariusz Wiącek - 4 Kwietnia 2019

Czy Piotr Żyła jest szwagrem Małysza? Są rodziną

Czy Piotr Żyła jest szwagrem Małysza? W wyniku gwałtownego rozwinięcia kariery sportowej Piotra Żyły wiele osób zaczęło zadawać sobie pytania, dotyczące jego życia prywatnego. Jednak on sam wyraźnie stroni od tego tematu. Czy to prawda, że jest spokrewniony z legendą skoków narciarskich?

Czy Piotr Żyła jest szwagrem Małysza? Od dłuższego czasu ten skoczek narciarski jest na ustach wszystkich mediów. Nie tylko w związku z oszałamiającą dynamiką, z jaką rozwinął się w końcu jego sportowy potencjał, ale także w wyniku afery rodzinnej, która niektóre media interesują się do dzień. Jednakże sam zawodnik nie ma zamiaru odpowiadać na pytania dotyczące swojego życia prywatnego, co z kolei sprawiło, że większa liczba osób zaczęła darzyć go sympatią. Jego zachowanie mocno kontrastuje z tym, jakie przejawiała była żona, Justyna Żyła, która zasłynęła w mediach z dość otwartego ujawniania domowych problemów.

Czy Piotr Żyła jest szwagrem Małysza? Powiązania rodzinne są oczywiste

Urodzony w 1987 roku w Cieszynie, wielokrotnie nagradzany reprezentant Polski w 2006 roku postanowił wstąpić w związek małżeński. Miał wtedy zaledwie 19 lat. Jego żoną została Justyna Lazar, która jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Trudno nazwać takie powiązanie rodzinne. Można powiedzieć, że Piotr Żyła jest dla legendy skoków narciarskich ciotecznym szwagrem.

Ani Piotr Żyła, ani Adam Małysz nie wspominali raczej o tej relacji rodzinnej. Nie ma co się dziwić, gdyż podobna informacja mogłaby przyczynić się do oskarżeń o nepotyzm, których w świecie sportu niezwykle trudno uniknąć. Jednak obaj udowodnili, że miejsce w historii polskich skoków należy im się z racji ciężkiej pracy i talentu, dlatego nie próbują na siłę kryć tej informacji.

Piotr Żyła rodzina

Piotr i Justyna Żyła mają dwoje dzieci. Jest to syn Jakub (urodzony w 2007 roku) oraz córka Karolina (urodzona w 2012 roku). W wyniku skandalu rodzinnego, o którym skoczek narciarski nie chce się wypowiadać doszło do rozwoju małżonków. Miał on miejsce we wrześniu 2018 roku i sprawa potoczyła się ugodowo, za porozumieniem stron.

źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News