Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy: restauratorka demetuje pogłoski
screen youtube.com/tvnpl
Karol Zaborowski - 7 Sierpnia 2019

Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy? Największa tajemnica gwiazdy

Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy? Internauci starali się odkryć największy sekret restauratorki i udało im się dotrzeć do naprawdę ciekawych zdjęć.

Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy? Wiele gwiazd poprawia swoją naturalną urodę, aby lepiej wyglądać przed kamerą. W przypadku znanej restauratorki miałyby to być doczepiane loki, z których bez wątpienia słynie na tle innych polskich celebrytów. Internauci zaczęli porównywać zdjęcia Magdy Gessler, które publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych i po pewnym czasie doszli do pewnych konkluzji.

Fani restauratorki zauważyli, że na wielu fotografiach z jej wakacji słynne loki wyglądają zupełnie inaczej, niż podczas kręcenia programów dla stacji TVN. To natomiast doprowadziło do stwierdzenia, że fryzura Gessler jest zasługą ciężkiej pracy jej stylistów, a także doczepianych włosów.

Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy? Restauratorka dementuje pogłoski

W Internecie pojawiła się nawet wypowiedź fryzjera, który miał współpracować z restauratorką. Stwierdził, że naturalne włosy Magdy Gessler są bardzo słabe, a to, co możemy podziwiać na ekranach naszych telewizorów, to nic innego jak doczepki sprowadzane specjalnie aż z Azji.

Restauratorka, widząc coraz większą ilość doniesień i domysłów dotyczących jej fryzury wypowiedziała się na łamach Faktu, podkreślając, że jej fryzura jest w pełni prawdziwa i nie stosuje żadnych sztucznych dopinek podczas kręcenia swoich programów.

Mimo wypowiedzi gwiazdy TVN, temat jej fryzury nie ucichł nawet na moment i nadal jest jednym z głównych tematów wśród jej fanów, którzy cały czas porównują jej zdjęcia, doszukując się kolejnych różnic. Nie da się ukryć, że na wielu z nich Gessler ma zupełnie inną fryzurę, niż ta, do której każdy z nas jest przyzwyczajony.

Oczywiście nie musi to być od razu dowód na stosowanie przez gwiazdę sztucznych włosów, ponieważ zdjęcie, które wzbudza najwięcej kontrowersji, zostało wykonane podczas wakacji restauratorki, kiedy popija sobie drinka. Część internautów zauważyła, że ich idolka mogła zwyczajnie przed chwilą kąpać się w basenie, a w takim wypadku raczej ciężko oczekiwać, aby miała na głowie idealnie ułożone włosy, jak podczas dnia na planie jednego ze swoich programów.

źródło: Styl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News