Materiał Partnerski
fot. Materiały Partnerskie
Wiadomości Pikio - 23 Listopada 2022

Black Week 2022 to szansa na zrobienie kroku w stronę własnego domu! Zobacz jak.

Zakup projektu domu jednorodzinnego czy modułowego powinien być decyzją gruntownie przemyślaną. W żadnym przypadku nie powinieneś jej podejmować pochopnie, nawet jeśli spotkasz się z doskonałą okazją cenową. Może być ona wynikiem promocji na Black Week i Black Friday. Już dziś przygotuj się do superpromocji np. w Extradom.pl i zdobądź w niskiej cenie projekt domu parterowego czy piętrowego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Sprawdź promocje tutaj: https://www.extradom.pl/black-friday

Co to jest Black Week?

Właściwie powinniśmy mówić o Black Friday, czyli o Czarnym Piątku, w kontekście wielkich promocji i obniżek cenowych w sklepach i punktach usługowych, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Szacuje się, że Black Friday – prawdziwe święto wszystkich kupujących, szczególnie zainteresowanych obniżkami – odbyło się pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych w latach 60. XX wieku.

Trudno jednak wskazać dokładną datę, kiedy do tego doszło. Wiadomo jedynie, że nazwa wzięła się z rentowności uzyskiwanej pod koniec listopada każdego roku przez amerykańskie sklepy, co księgowi zapisywali czarnym, a nie czerwonym jak dotychczas tuszem. Masowe wyprzedaże w USA wywołują euforię wśród konsumentów, a często obniżki sięgają kilkudziesięciu procent. Kiedy przypadają Black Week i Black Friday i jak się do nich przygotować?

Kiedy jest Black Friday w 2022 roku?

Tradycyjnie Black Friday, czyli święto zakupów, przypada na czwarty piątek listopada, dokładnie dzień po Święcie Dziękczynienia w USA, które jest dniem wolnym za oceanem. W 2022 roku będzie to 25 listopada.

W Polsce również i w ten dzień najwięcej sklepów organizuje wyprzedaże, do których dołączają sklepy internetowe, w tym nawet i takie jak Extradom.pl, dostarczające klientom świetne, gotowe projekty domów jednorodzinnych. Być może jest to doskonała okazja na zakup pomysłu na obiekt, który i tak masz na oku.

Bardzo często sklepy i punkty usługowe w Polsce nie ograniczają się jedynie do organizowania jednodniowej wyprzedaży produktów i usług, ale organizują cały Czarny Tydzień, stąd też i pojęcie Black Week. Trwa on do Czarnego Piątku. Kolejnym ważnym świętem kupujących jest Cyber Monday, skoncentrowany na wyprzedażach i obniżkach w trybie online.

Jak przygotować się do Black Friday?

Zanim wpadniesz w wir zakupów i korzystania z kolejnych opustów cenowych, dobrze przygotuj się do Black Friday i Black Week, by nie ulec spontaniczności w wydawaniu pieniędzy. Kupuj to, co rzeczywiście jest Ci potrzebne, i kieruj się realnymi obniżkami. Musisz wiedzieć, ile co kosztowało, zanim sprzedający uruchomił akcję promocyjną.

Możesz wybrać na przykład kilka projektów architektonicznych, którymi jesteś najbardziej zainteresowany. Powinny one pasować do Twojej działki, spełniać Twoje oczekiwania oraz być dopasowane do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub wydanych warunków zabudowy. Później sprawdzisz, czy któryś z projektów znalazł się wśród najlepszych okazji na Black Week w Extradom.pl

W ten zorganizowany sposób unikniesz kupowania produktów pod wpływem emocji, niekoniecznie w przemyślany sposób. W finansach zawsze powinniśmy zachować powściągliwość i nie dać się chwytom marketingowym, do jakich uciekają się niektórzy sprzedający. Lepiej zachować zimną krew, ale i polować na najlepsze okazje w sklepach w ramach Black Week i Black Friday.

Artykuł Sponsorowany

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News