Piotr Ikonowicz

Piotr Ikonowicz

Piotr Ikonowicz - polityk, dziennikarz i publicysta. Prowadzi Kancelarię Sprawiedliwości Społecznej, która udziela darmowych porad prawnych osobom ubogim. Przewodniczący Ruchu Sprawiedliwości Społecznej

Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz

Pisarz, felietonista, nauczyciel akademicki i współtwórca UPR. Działacz opozycji w PRL.

Armand Ryfiński

Armand Ryfiński

Armand Ryfiński - Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa. Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła. Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów. Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Robert Winnicki

Robert Winnicki

Prezes Ruchu Narodowego. Honorowy Prezes Młodzieży Wszechpolskiej oraz członek Rady Społecznej RN.

Karel Goldbaum

Karel Goldbaum

Videoblogger, twórca muzyki i filmów, zawodowo właściciel wytwórni Cowshed Records. Zwolennik absolutnej samodzielności obywatelskiej oraz bezkompromisowej wolności słowa. Miłośnik natury, a zwłaszcza roślin.

Sergiusz Muszyński

Sergiusz Muszyński

Radny Powiatu Piaseczyńskiego z listy PiS i jeden z liderów Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Student prawa na UKSW.

Sebastian Kubicki

Sebastian Kubicki

Politolog. Konsultant ds. psychologii i socjologii. Autor Politycznej Szafy.


Piotr Szumlewicz

Piotr Szumlewicz

Piotr Szumlewicz - dziennikarz i publicysta. Redaktor kwartalnika ?Bez Dogmatu? oraz portali www.lewica.pl i www.lewica24.pl. Doradca i ekspert Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Na antenie telewizji Superstacja współprowadzi program ?Ja panu nie przerywałem?.

Bogdan Huzar

Bogdan Huzar

Przeciwnik ochlokracji i mentalnej bolszewii, poddający krytyce prawicowe wstecznictwo i lewicowe burzycielstwo. Zwolennik mocnego i scentralizowanego przywództwa, swobody gospodarczej i własności prywatnej.
Bogdan Huzar

Maciej Sobieski

Maciej Sobieski

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta

Paweł Tomaszewski

Paweł Tomaszewski

W swoich tekstach staram się poruszać kwestie istotne, zarówno te o dłuższej perspektywie czasowej, jak i sprawy bieżące związane z oceną rzeczywistości, w której żyjemy. Analizując otaczającą nas rzeczywistość, staram się uwzględniać różne punkty widzenia.

Dominik Cwikła
Założyciel i redaktor naczelny portalu Kontrrewolucja.net. Publicysta i bloger. Zafascynowała mnie filozofia realistyczna. Bóg, honor i ojczyzna - kolejność nieprzypadkowa. Chcesz wiedzieć więcej? Znajdź mnie na facebooku: https://www.facebook.com/dominik.cwikla
Dominik Cwikła

Mateusz Kuryła

Mateusz Kuryła

Zwolennik polityki pragmatycznej, opartej na dialogu; ideowo bliskie są mu lewica oraz skandynawski model gospodarki.

Madina Ostapkiewicz

Madina Ostapkiewicz

Wyrwiesz mi oczy i duszę mi wyrwiesz, a nie weźmiesz miłości i wiary nie weźmiesz, a nie wydrzesz miłości i wiary nie wydrzesz, bo ruskie me serce i wiara ruska. -Markian Szaszkiewicz

Wojciech Mazurek

Wojciech Mazurek

Publicystyka, której niepotrzebna doktryna. Jestem przeciwnikiem schematów w myśleniu oraz wyznawania jednej ideologii. Subiektywnie, ostro i filozoficznie. Prywatnie uwielbiam eskapizm w dobrą literaturę, ambitne kino. Fan Billa Hicksa i George'a Carlina. Cioranowski nihilista a także miły mizantrop.

Krzysztof Całus
Reprezentant Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Bloger. Sympatyk ruchu humanistycznego. Antyklerykał. Entuzjasta nordyckiej lewicy. Zwolennik demokracji konsensualnej i pogłębienia integracji europejskiej

Sławomir Kowalski

Sławomir Kowalski

Student II roku politologii. Libertarianin. W zderzeniu z realną polityką stara się zachować dozę zdrowego rozsądku. Główne zainteresowania to: filozofia polityczna, austriacka szkoła ekonomii, oraz historia Kresów Wschodnich. Od niedawna blogger: www.tworczaopinia.blogspot.com
Sławomir Kowalski

Najnowsze artykuły: Sławomir Kowalski (Zobacz Wszystkie)


Kacper K.

Kacper K.

Korpopionek, Student WPiA UG, publicysta. Krytyk islamu, przeciwnik relatywizmu, wróg lewactwa.

Sebastian Stelmach

Sebastian Stelmach

Sekretarz Okręgu Mazowieckiego Młodzieży Wszechpolskiej, student WPiA UKSW.
Sebastian Stelmach

Najnowsze artykuły: Sebastian Stelmach (Zobacz Wszystkie)


Mariusz Braszkiewicz

Mariusz Braszkiewicz

Mariusz Braszkiewicz (ur. 23 XII 1992 r.) - student prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Człowiek raczej lewicy, kociarz, piwosz, miłośnik kina polskiego. Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży XVI kadencji (2010 r.) W latach 2009-2013 członek Federacji Młodych Socjaldemokratów. Obecnie bezpartyjny. Jako jedyny włocławianin wyróżniony wpisem na neonazistowskiej stronie Redwatch.

Dariusz Szczotkowski

Dariusz Szczotkowski

Wiceprzewodniczący krajowej struktury FMS. Działacz SLD - bardziej aktywista niż aparatczyk. Znany jako Rurkowiec. Socjolog. Zainteresowany polityką społeczną i rozwojem obywatelskim. Mocniej czerwony niż tęczowy.

Koło Myśli Konserwatywno-Liberalnej
Zajmujemy się publicystyką ściśle związaną z konserwatywnym liberalizmem. Sprzeciwiamy się socjalizmowi i demokracji. Szerzymy idee wolnorynkowe i szeroko pojęty liberalizm.
Koło Myśli Konserwatywno-Liberalnej

Najnowsze artykuły: Koło Myśli Konserwatywno-Liberalnej (Zobacz Wszystkie)


Martin Świegodziński

Martin Świegodziński

Członek Prawa i Sprawiedliwości w powiecie piaseczyńskim, Forum Młodych PiS Warszawa, wiceprzewodniczący FM PiS Piaseczno W polityce kieruję się pragmatyzmem. Staram się realistycznie oceniać rzeczywistość. Działanie musi być równe skuteczności. "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska"

admin

admin

admin

Najnowsze artykuły: admin (Zobacz Wszystkie)


Conrad Gadomski
Bloger i publicysta, współpracujący m.in. z wMeritum i Myśl24pl. Student prawa i politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek i działacz Koalicji Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN). Prywatnie zainteresowany polityką, historią i ekonomią. Autor bloga: ConradGadomski.pl
Conrad Gadomski
Conrad Gadomski

Najnowsze artykuły: Conrad Gadomski (Zobacz Wszystkie)


Marcin Malinowski

Marcin Malinowski

Miłujący wolność bezlitosny Nietzscheanista. Liberalny na wskroś Filozof. Wielbiciel wszelkiej hipokryzji, otwarcie przyznający się do niej. Stawiający niepoprawność polityczną jako właściwy styl życia. A prywatnie mieszkaniec Poznania.
Marcin Malinowski

Najnowsze artykuły: Marcin Malinowski (Zobacz Wszystkie)


Mateusz Wojciechowski

Mateusz Wojciechowski

Student wydziału historycznego UAM, działacz KNP, zwolennik konserwatywno-reakcyjnej myśli i wolnościowiec w kwestiach gospodarczych. Interesuje się historią bliskiego wschodu a także piłką nożną.
Mateusz Wojciechowski

Najnowsze artykuły: Mateusz Wojciechowski (Zobacz Wszystkie)


Michał Michałowski

Michał Michałowski

Student informatyki na Wojskowej Akademii Technicznej, zawodowo zajmujący się informatyką, związany z grupami działającymi na rzecz ochrony środowiska, energetyki odnawialnej oraz praw zwierząt. Członek Warszawskiego Forum Samorządowego.

Bartek Bąk

Bartek Bąk

Student, patriota, o krytycznym spojrzeniu na otaczający nas świat. Tropiciel absurdów i poszukiwacz rozwiązań na nie.

Piotr Kosiński

Piotr Kosiński

Pepeesowski socjalista. Inteligent pracujący. Kopalnia statystyk i analiz, choć te ostatnie są doceniane tylko przez lewą stronę. Bezlitosny pogromca zaniżających poziom wypowiedzi z prawa i lewa. Krytykował SLD zanim to było modne.
Piotr Kosiński

Najnowsze artykuły: Piotr Kosiński (Zobacz Wszystkie)


Aleksandra Kostecka

Aleksandra Kostecka

Reprezentantka Ruchu Narodowego. Współpracuje z portalami wmeritum.pl (jedyna kobieta w dziale moto) i pikio.pl. Studentka resocjalizacji. Zawodowo pracuje jako Copywriter. Kocha morze i stare samochody.

Daniel Górny

Daniel Górny

Absolwent socjologii na UAM w Poznaniu, od wielu lat konserwatywny liberał. Interesuje się kwestiami związanymi z mediami, socjologią gospodarki oraz szeroko pojętą zmianą społeczną.

Radosław Żurek

Radosław Żurek

Zdecydowanie bardziej na prawo niż na lewo, niezmiennie od wielu lat. Typ niepokorny.
Radosław Żurek

Najnowsze artykuły: Radosław Żurek (Zobacz Wszystkie)


Paweł Budrewicz
Człowiek, który zmienia rzeczywistość. Libertarianin. Wierzy w wolność i w człowieka.
Paweł Budrewicz

Najnowsze artykuły: Paweł Budrewicz (Zobacz Wszystkie)


Andy Lange

Andy Lange

Antypolityk, aktywista sieciowy, propagator Liquid Democracy.

Anna Oflus
Redaktorka na portalu Parezja.pl i blogerka na Trzecim Obiegu. Studiuję dziennikarstwo w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Jestem zaangażowana w walkę o prawdę historyczną oraz o ochrone życia ludzkiego
Anna Oflus

Najnowsze artykuły: Anna Oflus (Zobacz Wszystkie)


Magdalena Nes

Magdalena Nes

Magdalena Nes

Najnowsze artykuły: Magdalena Nes (Zobacz Wszystkie)


Aleksandra Słodek

Aleksandra Słodek

Studentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Patriotka, katoliczka, gorliwa oponentka komunizmu. Pasjonatka literatury, sztuki i piłki nożnej. Eurosceptyczna entuzjastka poglądów prawicowych.
Aleksandra Słodek

Najnowsze artykuły: Aleksandra Słodek (Zobacz Wszystkie)


Patryk Patey

Patryk Patey

Z ducha, serca i rozumu- narodowiec, polski patriota. "Jestem Polakiem ? więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Patryk Patey

Najnowsze artykuły: Patryk Patey (Zobacz Wszystkie)


Maciej Burchardt

Maciej Burchardt

Interesuję się ekonomią, polityką, fotografią i Azją Wschodnią (z naciskiem na Chiny). Od 2013 roku jestem działaczem Fundacji Libertariańskiej w Poznaniu, a od początku 2014 także członkiem Stowarzyszenia Inwestorów indywidualnych. Swój czas spędzam na inwestowaniu, fotografowaniu, doskonaleniu swojego chińskiego w mowie i piśmie oraz, okazjonalnie, studiuję.
Maciej Burchardt

Najnowsze artykuły: Maciej Burchardt (Zobacz Wszystkie)


Mariusz Zaręba

Mariusz Zaręba

Analityczny umysł, romantyczna dusza. Podział lewica-prawica uznaję za błędny. Poglądy? Słuszne. Jedyne co darzę głęboką nienawiścią to hipokryzja. Czytelników uważam za osoby inteligentne, dlatego pozwalam sobie na skróty myślowe, a także nie uznaje za niezbędne tłumaczyć wszystkiego dosłownie.
Mariusz Zaręba
Mariusz Zaręba

Najnowsze artykuły: Mariusz Zaręba (Zobacz Wszystkie)


Paweł Jankowski

Paweł Jankowski

Konsekwentnie zawsze pośrodku. Ani wierzący, ani ateista- czyli agnostyk. Ani prawicowy, ani lewicowy- znaczy centrowiec. Zwolennik uczciwej oceny i przeciwnik podwójnych standardów. Fanatyk dobrej literatury i punk rocka. Poszukiwacz przygód i bokserski kibic.

Mateusz Błoch

Mateusz Błoch

Student politologii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Konserwatysta, katolik. Przeciwnik upadającej cywilizacji zachodu. Zwolennik zastąpienia po-okrągłostołowej sitwy nowymi ludźmi.

Piotr Dymiński
Lokalny dziennikarz i bloger. Wiele przykrości sprawia samorządowcom bo chce jawności i przestrzegania prawa. Zwolennik JOW, szwajcarskiego modelu demokracji i austriackiej szkoły ekonomii.

Cezary Paprzycki

Cezary Paprzycki

Były poseł XIX Sejmu Dzieci i Młodzieży, historyk z zamiłowania, zwolennik szeroko rozumianego postępu. Bloger. Euroentuzjasta, który chce przyjaznego i nowoczesnego Kraju nad Wisłą.
Cezary Paprzycki

Najnowsze artykuły: Cezary Paprzycki (Zobacz Wszystkie)


Paweł Stańczyk

Paweł Stańczyk

Umiarkowany libertarianin. Miłośnik teatru, literatury polskiej i rosyjskiej, historii współczesnej oraz Realu Madryt. Swoją przyszłość wiąże z publicystyką.
Paweł Stańczyk

Najnowsze artykuły: Paweł Stańczyk (Zobacz Wszystkie)


Paweł Tomasz Rogalski

Paweł Tomasz Rogalski

Centrysta w innym znaczeniu niż wszyscy to rozumieją – nie oznacza to człowieka kompromisu. Matematyk, muzyk i następca tronu. Pomimo rodowodu uważam, że demokracja jest dobra, chociaż ma wady. Nie ma partii, która odpowiada moim poglądom. Abstrakcyjny romantyczny racjonalista, pełen sprzeczności, szukający wzoru opisującego świat, który można by wykorzystać do każdej czynności, każdej istoty i każdego zjawiska. Monarchista - demokrata bezpośredni.

Jakub Al-Kindilchi

Jakub Al-Kindilchi

Zwolennik wolności, która jest jedną z najważniejszych wartości ludzkich, pamiętający jednak również o tradycji i wartościach patriotycznych; działacz partii KORWiN (Koalicji Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja) i redaktor facebookowej strony "Płomień Wolności" oraz portalu Pikio.pl

Tomasz Witosławski
Prawicowiec, eurosceptyk, umiarkowany katolik. Dryfuję gdzieś w otchłaniach pomiędzy konserwatywnym a narodowym liberalizmem. Niegdyś redaktor facebookowej Wielkiej Polski. Historyk-hobbysta od dziecka. Współautor Subiektywnie Obiektywnego. Student informatyki na FiIS UŁ. Prywatnie niepoprawny marzyciel vel socjopata i egocentryk o dobrym sercu.

Ryszard Brzeziński

Ryszard Brzeziński

Muzyk i dziennikarz, fan stoner rocka i Monty Pythona. Zagorzały libertarianin z grymasem niezadowolenia obserwujący rzeczywistość.
Ryszard Brzeziński

Najnowsze artykuły: Ryszard Brzeziński (Zobacz Wszystkie)


Michał Pasternak

Michał Pasternak

Konserwatywny liberał, członek partii KORWiN, który w życiu kieruje się poszanowaniem wolności, własności i sprawiedliwości. Pasjonat prawa, oraz wszelkiej wiedzy politycznej

Piotr Mazek

Piotr Mazek

Otwarty na świat solidarysta, przeciwnik równości pionowej, lecz zwolennik równości poziomej. Nie znosi agresji, szanuje postawę merytoryczną.
Piotr Mazek

Najnowsze artykuły: Piotr Mazek (Zobacz Wszystkie)


Karol Hajduk

Karol Hajduk

Student prawa, pesymista. Sympatyk partii wolnościowych, przeciwnik totalitaryzmów. Polityczny i historyczny fanatyk. Prywatnie kibic Realu Madryt oraz Unii Tarnów. Kocha skandynawskie kryminały, w szczególności autorstwa Jo Nesbo.
Karol Hajduk

Najnowsze artykuły: Karol Hajduk (Zobacz Wszystkie)


Mateusz Filipiak

Mateusz Filipiak

Student V roku politologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Uważny obserwator polskiej polityki. Poglądami zdecydowanie bliżej partii prawicowych.
Mateusz Filipiak

Najnowsze artykuły: Mateusz Filipiak (Zobacz Wszystkie)


Anna Adamska

Anna Adamska

Studentka dziennikarstwa, dążąca do obiektywnej prawdy.
Anna Adamska

Najnowsze artykuły: Anna Adamska (Zobacz Wszystkie)


Michał Osika

Michał Osika

Endek sercem, wolnorynkowiec rozumem. Działacz stowarzyszeń: Endecja, Studenci dla Rzeczypospolitej. Student Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z zamiłowania muzyk.
Michał Osika

Najnowsze artykuły: Michał Osika (Zobacz Wszystkie)


Mateusz Magnuszewski

Mateusz Magnuszewski

Sekretarz Podlaskiej Brygady ONR. Prywatnie zagorzały kibic Jagiellonii Białystok. Z wykształcenia absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie w Białymstoku. W wolnych chwilach autor mikrobloga na fb - "inaczej niż wszyscy".
Mateusz Magnuszewski

Najnowsze artykuły: Mateusz Magnuszewski (Zobacz Wszystkie)


Michał Mazur

Michał Mazur

Pasjonat sztuk wszelakich. Niegdyś związany także z muzealnictwem, szermierką i odtwórstwem vel rekonstrukcją historyczną. Absolwent europeistyki (UJ) i historii (też UJ). Obecnie na emigracji. Od 2012 roku publikuje także w portalu "Taraka"

Maciej Uglis

Maciej Uglis

Student Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Zwolennik niskich podatków i wolnego rynku.
Maciej Uglis

Dział w przebudowie