Żywy Ken oświadczył całemu światu swój kolejny plan. Wywołał poruszenie

Żywy Ken oświadczył całemu światu swój kolejny plan. Wywołał poruszenie Źródło: Rex Features/East News

Żywy Ken od lat cieszy się ogromną popularnością. Mężczyzna przeszedł wiele operacji, by upodobnić się do znanej lalki. Jego przygody z operacjami jeszcze się nie zakończyły, a już zdradził swoje następne plany. Jego niecodzienna decyzja wywołała niemałe poruszenie.

Żywy Ken znany jest na całym świecie. Metamorfoza Rodriga Alvesa w żywą lalką zaszokowała wszystkich. Ale nikt się nie spodziewał, że internetowy celebryta zaskoczy czymś jeszcze. Jednak teraz wpadł na kolejny pomysł, a komentarze na ten temat nie milkną. Uda mu się zrealizować plany? 

Żywy Ken jest w trakcie kolejnej metamorfozy 

Obecnie "Żywy Ken" po przejściu kilkunastu operacji postanowił zmienić się w lalkę, ale już nie Kena, a Barbie. Będzie dalej podejmować się kosztownych i bolesnych operacji, by w końcu przeistoczyć się w "Żywą Barbie". Okazuje się więc, że Rodrigo idzie o krok dalej i postanowił także zmienić swoją płeć. 

"Żywy Ken" przeszedł już operację, dzięki której zyskał bujny biust, zlikwidowano mu jabłko Adama. Przeprowadzony został także zabieg, po którym rysy jego twarzy zostały złagodzone. Dla przypomnienia wcześniej przeszedł kilka operacji twarzy, by rysy były ostrzejsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żywy Ken zmienił się w Jessicę i zdradził plany na przyszłość 

W ostatnich tygodniach "Żywy Ken" pojawił się w programie "The Morning Alves", w którym zdradził, że całkowicie już czuje się kobietą, którą od teraz należy nazywać Jessicą. Przy okazji, zdradziła także, jakie ma plany na przyszłość.  

- W mediach społecznościowych widnieję jeszcze jako Rodrigo, ale dzisiaj oficjalnie się to zmieni. Od dzisiaj mam na imię Jessica (...) Najpierw muszę pokochać samą siebie. Ale chciałabym mieć dziecko. Wyobrażam sobie siebie w roli matki, u boku mężczyzny, który mnie pokocha - przekazał na wizji. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka seriali na TVP i TVN. Wiadomość gruchnęła nagle, smutne

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Jessica "Żywa Barbie" ma przed sobą jeszcze kilka zabiegów, by w całości stać się kobietą. Po przejściu wszystkich zabiegów ma nadzieję, że szybko odnajdzie miłość i będzie mogła starać się o dziecko. Jej wyznanie nie obyło się bez echa, internauci nie przestają komentować jej decyzji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Dramat rodzinny Piotrka Żyły. Wszyscy byli w błędzie?
  4. Sejm już zdecydował. Jeszcze jedna grupa dostanie dodatkowe pieniądze, nikt się nie spodziewał
  5. Przyjaciółka Michała Szpaka się wygadała. Zdradziła intymny szczegół, wcześniej nikt nie miał pojęcia
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News