żyła
fot. Instagram.com/piotr_zyla_official
Mikołaj Pilecki - 23 Marca 2018

Żyła przerywa milczenie. Pierwszy raz szczerze o rozstaniu z żoną

Popularny skoczek narciarski, Piotr Żyła końcówki tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Na problemy sportowe nałożyły się te rodzinne. Po raz pierwszy od czasu wyjścia na jaw relacji, jakie naprawdę łączą go z żoną, reprezentant Polski zdecydował się opowiedzieć o nich dziennikarzom.

Na Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu udało się pięciu naszych skoczków. Brać udział w konkursach mogło jednakże tylko czterech. Na przysłowiowej ławce rezerwowych całą imprezą przesiedział Piotr Żyła. Znany ze swojego niepoprawnego optymizmu skoczek, dzielnie dopingował swoich kolegów, którzy z Korei przywieźli do Polski dwa medale, złoto Kamila Stocha na dużej skoczni i brąz z konkursu drużynowego. Pomimo uśmiechów na zdjęciach i radości z medali kolegów z drużyny nie był to dla niego łatwy czas. Marzenia o wystąpieniu na olimpiadzie nie spełniły się z powodu słabej formy, a Justyna Żyła, żona Piotra ogłosiła w mediach społecznościowych jego największą tajemnicę.

Żyła przerywa milczenie

Na instagramie małżonki skoczka pojawił się wpis, w którym zdradziła, iż ten od dawna ma kochankę, od czerwca nie mieszka w domu, a co gorsza zaniedbuje dzieci. Jedynie trzecia z tych informacji została przez Żyłę zdementowane. We wpisach na Facebooku zapewniał, iż robi wszystko dla swoich pociech i oskarżenia te są bezpodstawne. Teraz w rozmowie z "Super Expressem" pierwszy raz wypowiedział się o swoim kryzysie rodzinnym poza siecią. - Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - powiedział. Zapytany, czy relacje z Justyną Żyła jakkolwiek wpłynęły na jego formę, odpowiedział negatywnie. Przyznał, że nie wie, co spowodowało tak marny finisz tej zimy. - Nie wiem... Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej, jak potrafię. Było jak było - dodał Żyła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Żałosny upadek Wiśniewskiego”. Nie uwierzysz co robi za parę groszy
  2. Polski gwiazdor pójdzie siedzieć?! Dowody są miażdżące
  3. Zobacz, jak zmieniła się córka Eminema. Ta słodka dziewczynka lubi szokować
ZAMIANAstoch1W jakim wieku Kamil Stoch zdobył pierwsze złoto? SZOK! 10 nieznanych faktów z jego życiaCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
stoch1W jakim wieku Kamil Stoch zdobył pierwsze złoto? SZOK! 10 nieznanych faktów z jego życiaCzytaj dalej
Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: se.pl