Bez tytułu
fot. Youtube
Malwina Kossela - 9 Lipca 2018

Po tylu latach, aż trudno uwierzyć. Zygmunt Chajzer odchodzi

Po tylu latach pracy Zygmunt Chajzer odchodzi. Jego fani nie mogą w to uwierzyć, wszakże od lat jest obecny w ich domach, na ekranach ich telewizorów. To duża strata. 

Zygmunt Chajzer od lat reklamuje jeden z najpopularniejszych proszków do prania w Polsce - Vizir. Trudno znaleźć inną osobę, która tak bardzo kojarzy się z reklamowaną przez siebie marką, jak popularny prezenter. No może poza Markiem Kondratem, który również bardzo mocno kojarzy się z bankiem. Zygmunt Chajzer już kilka lat temu zaprzestał prowadzenia programów i teleturniejów, w czym kiedyś był mistrzem. Zajął się za to reklamowaniem proszka do prania, marki Vizir. Z tą reklamą od lat kojarzą go wszyscy, ale teraz u Zygmunta zaczynają się duże zmiany - odchodzi z dotychczasowej pracy.

Zygmunt Chajzer kończy z Vizirem

Po 14 latach reklamę Vizira przejmuje Anna Starmach, jurorka znana z programów Masterchef i Masterchef Junior. Młoda kobieta będzie miała przed sobą trudne zadanie. Chajzer jest wszakże symbolem dobrze zrobionej reklamy, a potwierdza to nawet sam producent Vizira. - Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat. Odważnie patrzymy w naszą wspólną przyszłość z Anią Starmach. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania - mówi Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter & Gamble. Już wkrótce przekonamy się, jak wypadnie Ania w nowej roli. Będziecie tęsknić za Chajzerem?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Następca Kaczyńskiego” wpadł w FURIĘ. Zawiadomiono prokuraturę, to się źle skończy
  2. Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została „wykorzystana i porzucona”
  3. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
  4. Człowiek prezesa brutalnie szydzi z Wałęsy! Polacy nie mieli dla niego litości
  5. Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji
tyszkiewiczNie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!Czytaj dalej
poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej
Źródło: businessinsider.com.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News