Zygmunt Chajzer szpital
Wikimedia Commons Beax GFDL ver. 1.2 or CC-by-sa ver. 2.5, 2.0, and 1.0
Joanna Szwalikowska - 26 Listopada 2020

Zygmunt Chajzer pilnie trafił do szpitala. Sytuacja jest poważna, jego syn zdradził szczegóły

Zygmunt Chajzer, znany prezenter radiowy i telewizyjny oraz dziennikarz, trafił pilnie do szpitala. Przejdzie dziś bardzo poważną operację. Wiadomość o jego stanie zdrowia przekazał w na Facebooku Filip Chajzer. "To był ostatni dzwonek" - powiedział młody dziennikarz.

Zygmunt Chajzer jest znanym dziennikarzem, a także prezenterem telewizyjnym i radiowym. Pracę w mediach rozpoczął jeszcze w 1980 roku na stanowisku redaktora sekcji sportowej w Polskim Radiu. Pracował wówczas u boku takich postaci jak Włodzimierz Szaranowicz czy Dariusz Szpakowski. Niestety, w ostatnim czasie gwiazdor bardzo podupadł na zdrowiu.

Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewałElżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Zygmunt Chajzer przejdzie dziś poważną operację. Jak zdradza jego syn, "to był ostatni dzwonek"

Filip Chajzer, syn znanego prezentera, poszedł w ślady ojca i również pracuje w mediach. Obecnie widzowie mają okazję oglądać go między innymi w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". To właśnie on przekazał w mediach społecznościowych smutne wiadomości na temat stanu zdrowia swojego ojca.

- Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie - pisał Filip Chajzer na swoim profilu na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Młody dziennikarz jest bardzo blisko związany ze swoim ojcem, którego stan zdrowia w ostatnim czasie stał się bardzo poważny. Sytuacja jest na tyle niepokojąca, że potrzebował pilnej operacji. Filip Chajzer bardzo prosi internautów o to, by trzymali kciuki za jego ojca oraz powodzenie zabiegu. Wyjaśnił również, co dokładnie się stało.

- Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip - napisał dziennikarz w mediach społecznościowych.

Jak ujawnił młody dziennikarz, dwa miesiące temu profilaktycznie wysłał swojego ojca na badania urologiczne. Choć nie wykazywał on żadnych objawów wskazujących na pogarszający się stan zdrowia, za namową syna wybrał się na badania. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek. Kilka miesięcy zwłoki mogłoby doprowadzić do o wiele gorszego finału.

Swoim postem Chajzer zachęcił swoich fanów oraz wszystkich internautów do tego, by pamiętali o regularnych badaniach. Nasze organizmy nie zawsze muszą wysyłać bezpośrednie sygnały o tym, że dzieje się coś niepokojącego. Wykrycie problemu odpowiednio wcześnie pozwala jednak na podjęcie odpowiedniego leczenia oraz szybką rekonwalescencję.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje wybitna Polka, "była ikoną"
  2. Uwaga, są nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Bardzo ważne zmiany, każdy rodzic powinien wiedzieć
  3. Rząd nałoży automatyczną kwarantannę na tysiące Polaków. Nie ma odwrotu

Na szczęście Zygmunt Chajzer trafił do lekarza na tyle wcześnie, że lekarze mieli możliwość natychmiastowej reakcji. Dziś czeka go bardzo poważna operacja. Wszyscy fani oraz bliscy trzymają kciuki za powodzenie zabiegu oraz szybki powrót do zdrowia uwielbianego prezentera.

Choroby układu moczowo-płciowego mogą mieć bardzo poważny wpływ na nasze zdrowie. Profilaktyka oraz regularne badanie się u lekarzy pozwala zapobiec tragicznym sytuacjom. Przypomnijmy osobom, które kochamy o tym, aby wybrali się do lekarze i zrobili przynajmniej podstawowe badania co jakiś czas. W przypadku wczesnego wykrycia nowotworu lub innych poważnych schorzeń, lekarze będą w stanie pomóc nam powrócić do zdrowia najszybciej, jak to możliwe.

Zygmunt Chajzer

Źródło: Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wszystko jest już jasne. Naukowcy podali, gdzie najczęściej dochodzi do zakażeń koronawirusem
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarł
  4. W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobie
  5. Jolanta Kwaśniewska ujawniła przykrą prawdę o swoim małżeństwie. Współczujemy, godnie wszystko znosiła
  6. Katarzyna Dowbor zdradziła przepis na błyskawiczną szarlotkę. Prezentuje się po królewsku i smakuje jak marzenie
  7. Decyzja ws. nieuczciwych praktyk pośredników handlu żywnością. Szykują się zmiany
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News