Zygmunt Chajzer
Wikimedia Commons Beax GFDL ver. 1.2 or CC-by-sa ver. 2.5, 2.0, and 1.0
Konrad Karpiuk - 12 Maja 2020

Bliscy drżą z obaw o Zygmunta Chajzera. Chodzi o jego zdrowie, obecna sytuacja jest niebezpieczna

Zygmunt Chajzer z reguły nie rozmawia zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Jednak ostatnio zrobił wyjątek, zgodził się na obszerny wywiad. W trakcie rozmowy oczywiście nie mogło zabraknąć tematu pandemii, która zmieniła życia ludzi na całym świecie. Słynny prezenter telewizji przyznał, że rodzina cały czas obawia się o jego zdrowie.

Zygmunt Chajzer z racji wieku (66 lat) jest w grupie zagrożonej koronawirusem. Mimo to, prezenter nie panikuje i nie bunkruje się z tego powodu w domu, choć oczywiście zasad przestrzega. Ostatnio udzielił wywiadu dla tygodnika "Twoje Imperium", w którym powiedział nieco o pandemii koronawirusa i zmartwieniach jego rodziny.

Zygmunt Chajzer przyznał, że rodizna martwi się o jego zdrowie

Jak twierdzi Zygmunt Chajzer, w trakcie pandemii koronawirusa nie próżnuje. Zdecydował się na odnowienie wielu relacji ze znajomymi, z którymi dawno się nie słyszał. Wir pracy jako osobowość telewizyjna jest zwykle dosyć czasochłonna, przez co prezenter z wieloma osobami nie słyszał się od dłuższego czasu. Również jego rodzina martwiła się o jego zdrowie w trakcie epidemii, zapewne z racji na jego wiek.

Jan Paweł IIWatykan przez lata ukrywał prawdę o drugim zamachu na Jana Pawła II. Właśnie wyszła na jaw, wierni zaleją się łzamiCzytaj dalej

- Telefonuję do znajomych, których dawno nie widziałem. I oni telefonują do mnie, chociażby po to, by zapytać, jak się czuję, czy jestem zdrowy. To pierwsze pytanie jest zawsze takie samo. To bardzo pozytywna sytuacja - przyznał prezenter.

Zygmunt Chajzer nie traci pogody ducha w epidemię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

Mimo, że spora część rozmowy tygodnika z Zygmuntem Chajzerem krążyła wokół epidemii, prezenter nie zamierzał snuć czarnych wizji. Jak sam twierdził, szuka w tej sytuacji pozytywów, a jednym z nich jest niewątpliwie odnowienie dawnych relacji. Czas epidemii nie oznacza, że musimy próżnować.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus
2. Nowe 500 plus, zmiany w wysokościach i terminach. Musisz spełnić tylko jeden warunek

- W całej tej nie najlepszej przecież sytuacji trzeba sobie znaleźć takie coś, czym można się cieszyć. Ja mam fajną rodzinę, pracę, spotykam się z ludźmi, rozmawiam ze słuchaczami. Uważam, że jestem szczęściarzem - mówił Zygmunt Chajzer dla "Twoje Imperium".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje młody piłkarz, miał tętniaka mózgu. Tysiące kibiców w żałobie
  2. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  3. Łukasz Szumowski zabrał głos ws. wyborów prezydenckich. Zależy mu zwłaszcza na jednej rzeczy
  4. Wicemarszałek wykonał test na koronawirusa. Podał wynik, natychmiast podjęto kroki
  5. Najpierw śmierć, teraz kolejne fatalne informacje o Katarzynie Skrzyneckiej. Wyznała ponurą prawdę
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News