To wiadomości z ostatniej chwili. Skandaliczny film o polskim Holokauście został usunięty z serwisu YouTube. Nie wiadomo na razie, czy został zablokowany przez portal czy usunął go sam organizator. Pewnym jest jednak, że film polski Holokaust został wręcz zmiażdżony przez internautów, którzy masowo przyznawali bardzo negatywne oceny.

Dzisiaj światowymi mediami wstrząsnęło skandaliczne nagranie, które udostępnili amerykańscy Żydzi. W filmie wielokrotnie pada określenie „polski Holocaust” i stwierdzenie „za te słowa możemy iść do więzienia”.

ZOBACZ TAKŻE: Amerykanie mają dość! Chcą ZERWANIA stosunków dyplomatycznych

– To, co wydarzyło się podczas Holocaustu wystarczy. Wycofajcie to haniebne prawo, teraz. Żydzi już nigdy nie zostaną uciszeni. USA powinny zawiesić wszystkie stosunki z Polską. Dopóki nie jest za późno – słyszymy w nagraniu.

Film Polski Holokaust został usunięty

Skandaliczne wideo, które wywołało międzynarodowe poruszenie właśnie przed sekundą zniknęło z internetu. YouTube nie podaje przyczyny usunięcia tego kontrowersyjnego nagrania.

Wiadomo jednak, że polski rząd Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział dzisiaj, że poczyni wszelkie starania w Radzie Europy, żeby twórcy „skandalicznego, obrzydliwego i przekłamanego” filmu zostali surowo ukarani.

ZOBACZ TAKŻE: Takiej furii w PiS nigdy nie było! Piekło po spocie „polski Holocaust

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco. W celu uzyskania najnowszych informacji, zachęcamy do odświeżania tej strony.

ZOBACZ TAKŻE: Zapowiedziano kolejną rekonstrukcję rządu. Wiemy kto wyleci

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ale WSTYD! Największe wpadki słowne Jarosława Kaczyńskiego


Internauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetu

Zobacz również