Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech

Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech Źródło:

Jakiś czas temu Doda zaskoczyła swoich fanów wiadomością o ślubie z Emilem Stępniem. Życie mężatki jej służy, co dokumentuje skrupulatnie w mediach społecznościowych. Wokalistka niedawno dodała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wywołało burzliwą dyskusję. Fani wyłapali jeden szczegół, który zdradził piosenkarkę. 

W okresie wakacyjnym Doda zdecydowała, że jej również należy się urlop od ciężkiej pracy. W związku z tym od kilku dni możemy obserwować zdjęcia piosenkarki, która wyleguje się pod palmami. Nie zabrakło również zdjęć Dody w samym bikini w wyjątkowo odważnych pozach. Większość jej zagorzałych fanów popada w zachwyt nad jej piękną i pełną kobiecych kształtów sylwetką. Jednak znaleźli się także ci, którzy podejrzewają ją o ciążę i są przekonani, że zdradza to jeden szczegół.

Życie piosenkarki ulegnie nieodwracalnej zmianie? Czy Doda jest w ciąży?

Instagramowy profil Dody śledzi ponad 500 tysięcy użytkowników. Ci bardziej spostrzegawczy są zdania, że artystka jest w błogosławionym stanie. Ich przypuszczenia podkręciły ostatnie zdjęcia Dody w bikini. - Jakie żyłki na piersiach czyżby ciąża? - piszą fani w komentarzach. Część z nich krytycznie odnosi się do sesji w bikini, zarzuca artystce granie pod publikę i najwyraźniej uważają, że mężatce nie wypada pokazywać swoich intymnych stref w internecie. - Trochę za bardzo się wypięłaś piersiami do przodu bo aż ci żyły wyszły? trochę mniej zdjęć pod publikę, zachowaj to dla męża. - Piękne ciało tylko te usta ? Sama Doda nie skomentowała jeszcze pytań fanów, którzy niecierpliwie pragną informacji o tym, czy założy rodzinę. Bądź, co bądź, posiadanie dziecka nieodwracalnie zmieniłoby jej życie i zapewne piosenkarka musiałaby na jakiś czas wycofać się z fleszy reflektorów.

Kim jest Emil Stępień?

Wielu fanów było zszokowanych faktem, że piosenkarka po raz drugi wyszła za mąż. Jeszcze kilka dni przed ślubem zapierała się, że łączy ich tylko przyjaźń. Po informacji o tym, że para stanęła razem na ślubnym kobiercu, wielu zaczęło zastanawiać się, kim jest wybranek Dody. Emil Stępień jest producentem filmowym, który zasłynął z takich produkcji, jak np. Pitbull. Ostatni Pies, Last minute czy Służby Specjalne. Największego rozgłosu przysporzyła mu współpraca z Patrykiem Vegą. Mąż Dody urodził się w 1977 roku i już niebawem skończy 41. Między nim, a Dodą jest 7 lat różnicy wieku. fot. Instagram / @dodaqueen fot. Instagram / @dodaqueen fot. Instagram / @dodaqueen

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:Szturm na Zamachowską! Polacy nie mieli litości nawet dla jej chorego syna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Zaatakowano znienawidzoną gwiazdę TVN! Internauci pierwszy raz po jej stronie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Z gwiazdą Projekt Lady jest bardzo źle. „Walczę, dopóki żyję”

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News