Programy na żywo mają to do siebie, że czasem mogą się w nim wydarzyć nieprzewidziane wpadki i sytuacje, których realizatorzy woleliby raczej uniknąć. Nie udało się to ostatnio twórcom „Szkła kontaktowego”, do którego podczas emisji zadzwonił mężczyzna i zwyzywał prowadzących i cały zespół.

Mimo największych starań realizatorów programów na żywo, czasem nie udaje się uniknąć wpadek. Czy to złośliwość rzeczy martwych, niedopatrzenie, którego nie można naprawić tak jak w przypadku programów nie na żywo, czy też widzowie dzwoniący podczas emisji, mogą pokrzyżować plany twórców.

Tak – po raz kolejny zresztą – zdarzyło się ostatnio w „Szkle kontaktowym” w TVN24. Do studia zadzwonił mężczyzna, który najpierw zwyzywał stację, potem dziennikarzy a na końcu głównego prowadzącego programu, Grzegorza Miecugowa.

 – Tacy dziennikarze jak wy… to wiecie co? Powiedzieć na was ścierwo to nie ma na to dobrego słowa. Po prostu jesteście telewizją ścierwem, nie mówicie prawdy i kłamiecie na każdym kroku. A szczególnie ty, ten w niebieskich okularach. Jesteś ścierwem! Ścierwem i jeszcze raz ścierwem! – krzyczał telewidz podczas emisji na żywo.

Prowadzący program i jego gość próbowali wyjść z całej sytuacji z twarzą żartując z sytuacji.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również