Zwyrodnialec z PiS! Zmuszał do "nagich śniadań", bił i wyzywał

Zwyrodnialec z PiS! Zmuszał do "nagich śniadań", bił i wyzywał

O tym, że polityk PiS Rafał P. znęcał się nad swoją żoną dowiedzieliśmy się rok temu. Właśnie wtedy Karolina Piasecka postanowiła ujawnić w sieci nagranie, na którym słychać wyzwiska i groźby z ust jej męża. Dziś na jaw wyszły kolejne fakty dotyczące domowego terroru.

Proces dotyczący znęcania się nad Karoliną Piasecką przez jej męża, polityka z PiS, rozpoczął się w ubiegłym roku, chwilę po tym jak do sieci trafiło przerażające nagranie. Rafał P. odrzuca postawione mu zarzuty twierdząc, że nigdy nie znęcał się nad swoją małżonką. Jego słowa na nagraniu są jednak wystarczającym dowodem, by skazać polityka. - Nie piszcz, bo cię zaj…, rozumiesz? Zabije cię. (...) Jeszcze raz, k***a, piśniesz, to ci tak w****ię, że ci nos złamię - krzyczy na nagraniu mężczyzna w furii.

Zwyrodnialec z PiS - to, co robił było obrzydliwe

Po latach koszmaru ofiara postanowiła dumnie podnieść głowę i zgłosić się o pomoc. Zdecydowała o odejściu tuż po świętach Bożego Narodzenia w 2016 roku. Mężczyzna kazał jej przyjść do niego tuż po uroczystej kolacji - "ubrana" tylko w zegarek, który od niego dostała. Jednak już wtedy bała się go za bardzo i wstydziła pokazać nago. Za karę zaczął ją bić szmatą po twarzy i podduszać. Wtedy była pewna, że musi odejść. Udało jej się to w kwietniu 2017 roku. Polityk PiS nie pozwalał kobiecie spać na łóżku, jeśli odmawiała seksu. Zabierał jej klucze od domu i samochodu, żeby nie mogła nigdzie pójść. W zimę, gdy zrobiła coś nie po jego myśli, wyrzucił ją w zaawansowanej ciąży na mróz. Nie raz złamał jej nos, a bolesnych siniaków często nie dało się ukryć. Kazał podawać śniadania nago, co było dla niej ciężkie - wstydziła i bała się pokazywać przed nim nago. Jednak wiedziała, że odmowa będzie wiązała się z kolejnymi krzywdami. Karolina Piasecka wspomina, jak pewnego razu mąż wywiózł ją nad skarpę i tam zaczął bić. Była przerażona, że ją zabije - Szarpał mnie za włosy, wyzywał i ponownie popychał w krzaki. To trwało dwie godziny. Zeznania Karoliny są przerażające i ciężko wymienić wszystkie okropieństwa, które wyrządził jej zwyrodnialec z PiS. Kobieta na szczęście może poczuć się bezpiecznie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Agata Duda? Zarobki Pierwszej Damy
  2. Okropne! OSZPECILI aktorkę hitów TVP
  3. Koniec Edyty Olszówki. Aktorka jest na dnie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News