Makabryczne doniesienia płyną do mediów z Krapkowic pod Opolem. Na samą wieść o tym, co przeżywały tam małe dzieci Mariusza D., który nie miał dla nich żadnej litości, jeży się włos na głowie. Ojciec czwórki dzieci brutalnie wykorzystywał seksualnie swoje własne pociechy.

Sprawa wyszła na jaw niedawno, kiedy czwórka trafiła do rodzin zastępczych. Dziwnie zachowujące się dzieci zostały przepytane przez nowych rodziców w sprawie swojej przeszłości. Wówczas wyszło na jaw, co Mariusz D. robił swoim dzieciom.

Mężczyzna w okresie 2013-2015 pojawiał się co jakiś czas w domu swojej byłej żony. Gościł tam ze swoim kolegą, Zygmuntem Ż., który miał być przedstawiany dzieciom jako ich wujek. Czwórka w wieku 4 do 13 lat przeżywała wówczas prawdziwe piekło. Dzieci były molestowane seksualnie w trakcie ohydnych libacji alkoholowych. Podczas gdy troje młodszych upokarzano na wiele sposobów, najstarsza dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez mężczyzn.

Mariusz D. i Zygmunt Ż. stanęli przed Sądem Okręgowym w Opolu po tym, jak wyszło na jaw, co robili dzieciom. Żaden z nich nie przyznał się do winy, ale D. znany już był organom ścigania jako recydywista. Mężczyźni usłyszeli kary pozbawienia wolności – kolejno 13,5 roku i 12 lat więzienia. Zasądzono im zakaz zbliżania się do dzieci i wypłatę 50 tys. złotych zadośćuczynienia 13-latce. Wyroki są jednak nieprawomocne.

źródło: wp.pl

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!


Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Zobacz również