Sympatycy polskiej muzyki są w szoku! Członek zespołu, który wygrał jedną z edycji hitowego programu „Must Be the Music”, miał poważny wypadek. Co się z nim dzieje?

– Piotr Bieryt, członek grupy Sachiel, miał wypadek. Wjechał czerwonym samochodem Renault Megane do rowu. Leży nieprzytomny w szpitalu w Kamiennej Górze w województwie dolnośląskim – powiedział tuż po zdarzeniu informator portalu Pudelek.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Lis w 30 sekund podsumował Szydło. Najostrzejsze słowa w historii

Dramat gwiazdy „Must Be the Music”

Wkrótce potem swoje stanowisko w tragicznej sprawie zajął także sam poszkodowany. Umieścił na Facebooku dwa wpisy skierowane bezpośrednio do fanów.

– Kochani, wiele osób pyta, jak się czuję. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu z osobna. Ale żyję i to jest najważniejsze. Jeszcze nie wiem, jak się czuję. Dam znać na dniach. Trzymajcie kciuki. (…) Na razie utrzymuje się utrata pamięci. Godzinę przed i kilka godzin po wypadku w głowie pustka. Ale za to teksty pamiętam wszystkie – napisał Bieryt, czym nieco uspokoił sympatyków swej twórczości, którzy wciąż są jednak o niego zdecydowanie zmartwieni.

ZOBACZ TAKŻE: To jakiś koszmar! Tak wygląda grób Smolenia, wszyscy rozkładają ręce

Fot. Facebook
Fot. Facebook

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Ten człowiek NICZEGO SIĘ NIE BOI! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również