Pod Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy ul. Milenijnej na warszawskiej Białołęce doszło do spięcia pomiędzy Polakiem, a imigrantami, prawdopodobnie Ormianami. Zdarzenie zarejestrowane zostało kamerą telefonu komórkowego.

Autor filmu zamieszczonego na portalu YouTube przebywał w poczekalni OSP na Białołęce, razem z panami z Armenii. Ci drudzy czekając na przyjęcie przez urzędnika umilali sobie czas słuchając muzyki puszczanej z telefonu komórkowego.

Mężczyzna zwrócił im uwagę tłumacząc, iż jest to wysoce nie kulturalne. Obcokrajowcy wściekli się i zażądali spotkania przed drzwiami budynku w celu „wyjaśnienia sprawy”. Film rozpoczyna się w momencie wychodzenia nagrywającego przez drzwi.

Tam dochodzi do kłótni. Ormianin bardzo dobrze posługuje się językiem Polskim, co świadczy o jego długim już pobycie w Polsce. Internauci dali radę rozpoznać pochodzenia agresywnych mężczyzn na podstawie zwrotów, który wymieniali między sobą.

W odpowiedzi na prośbę o nie słuchanie muzyki ze smartfona filmujący usłyszał obelgi i groźby. Został też nazwany rasistą.

Jak można wyczytać w komentarzach mężczyźni dali radę zdobyć numer Polaka. Relacjonuje, że zadzwonili do niego i złożyli pod jego adresem groźby karalne.

...

Zobacz również

 

ulubieńcy lewactwa w akcji

Opublikowany przez Masakrujemy lewaków na 27 czerwca 2017

Zobacz również