Zwolennicy teorii spiskowych od lat przekonują, że już niebawem władze będą wszczepiały ludziom chipy, by przejąć nad nimi całkowitą kontrolę. Ich zdaniem ten proces właśnie się rozpoczął.

Amerykańska firma Three Square Market ogłosiła, że już od następnego miesiąca jej pracownicy będą mogli mieć wszczepiane mikrochipy pod skórę pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Dzięki temu rozwiązaniu będą mogli otwierać za pomocą samej dłoni drzwi do biurowca, logować się do komputerów oraz płacić w firmowej stołówce i sklepie.

W końcu ta technologia stanie się normą pozwalającą na wykorzystanie jej jako paszportu, w transporcie publicznych, w zakupach – zapewnia dyrektor generalny przedsiębiorstwa.

Mimo iż wszczepienie chipu jest dobrowolne, to zwolennicy teorii o całkowitej kontroli ludzkości, która ma już na nas czekać, podnieśli alarm. Ich zdaniem działania amerykańskiej firmy to jedynie przedpole dla tego typu działań na skalę globalną.

Jeszcze do niedawna nikt w to nie wierzył, a jednak się zaczęło! Trzeba to powstrzymać, zanim będzie za późno – skomentował sprawę jeden z internautów.

źródło: idahonews.com/strajk.eu

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również