Zwierzęta straszliwie zemściły się na kłusowniku, który je dręczył. Karma wróciła

Zwierzęta straszliwie zemściły się na kłusowniku, który je dręczył. Karma wróciła Źródło: Fot. Pixabay.com/jackmac34

Zwierzęta nie miały dla niego żadnej litości. Ten kłusownik chciał wzbić fortunę na dręczeniu bezbronnych istot, lecz karma szybko wróciła. To, co go spotkało, może być nauczką dla wszystkich osób nielegalnie polujących na zwierzęta.

Zwierzęta dla większości ludzi na szczęście są przyjaciółmi, dzięki którym życie nabiera barw. Niestety zdarzają się i tacy, którzy nie doceniają bliskości przyrody i zamiast spokojnie obserwować ją z daleka i delektować się widokiem, dręczą oraz zabiją niewinne istoty, by zarobić na nich gigantyczne pieniądze

Tak stało się również tym razem, gdy bezwzględny kłusownik chciał zarobić miliony w przerażający sposób. Na szczęście natura pokazała swoje prawdziwe oblicze i karma wróciła do niego błyskawicznie. Zwierzęta były wyjątkowo brutalne, jednak może ta lekcja sprawi, że następnym razem inni kłusownicy kilka razy porządnie się zastanowią, nim pociągną za spust, pozbawiając niewinną istotę życia, tylko dla wypełnienia własnych portfeli. 

Zwierzęta zemściły się na kłusowniku

Grupa kłusowników zorganizowała bezprawnie polowanie w Parku Narodowym Krugera w RPA. Ich celem było zdobycie wartych miliony rogów nosorożca, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. 

- Wejście do parku nielegalnie i pieszo nie jest rozsądne. Czai się tam wiele niebezpieczeństw, a ten incydent jest tego dowodem - mówił o zdarzeniu dyrektor zarządzający parkiem, Glenn Philips.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez ocalałych kłusowników, ich kolega został stratowany przez słonia, a im udało się uciec. Poinformowali o śmierci jego rodzinę, która interweniowała u strażników parku, by odnaleźli ciało. Poszukiwania zajęły dwa dni, a ostatecznie udało się znaleźć jedynie czaszkę oraz spodnie, cała reszta bowiem została zjedzona przez stado lwów. Po tym incydencie pozostali trzej kłusownicy zostali aresztowani. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mają litości dla osób mordujących zwierzęta

Karma wróciła do kłusownika błyskawicznie i miejmy nadzieję, że ta tragedia zapadnie w pamięci innym kłusownikom. Dla zmarłego jednak litości nie mieli również internauci z całego świata, którzy zgodnie twierdzili, że sam sobie na taki los zasłużył. 

- Nareszcie! Sprawiedliwości stało się zadość! Los sam wydał na niego wyrok za jego czyny! - pisze wzburzona internautka. 

- Jego kumpli powinno spotkać to samo! I wszystkich ludzi, którzy mordują bezbronne zwierzęta tylko po to, żeby zarobić - dodaje kolejny internauta. 

- No i to się nazywa karma. Natura prędzej czy później wyciąga konsekwencje za każdy czyn - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo był świadkiem tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News