Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą

Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą Źródło: Reddit.com Dietz_memes

Zwierzęta potrafią świetnie maskować się w swoim naturalnym środowisku, a ta żaba jest prawdziwym mistrzem kamuflażu. Autor fotografii przekonuje, że gdzieś wśród rozlewiska dostrzec można niewielkiego zwierzaka, a internauci dostają szału podczas intensywnych poszukiwań.

Zwierzęta potrafią być niemal niewidoczne w swoim naturalnym środowisku, ponieważ bardzo często to właśnie od ich zdolności ukrywania się zależy, czy przeżyją atak drapieżnika. Ta żaba opanowała sztukę kamuflażu do perfekcji. Autor zdjęcia przekonuje, że gdzieś na fotografii znajduje się niewielki zwierzak, jednak tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie go zauważyć.

Zwierzęta umieją się skutecznie zamaskować

Zdjęcie szuwarów, które trafiło do sieci, doprowadza internautów do szału. Fotografia została udostępniona na portalu Reddit, a zadaniem użytkowników sieci było odnalezienie na nim żaby, która podobno ukrywa się gdzieś w zalanych zaroślach. Z pozoru proste zadanie okazało się jednak diabelnie trudną zagadką, która spędza sen z powiek niejednemu internaucie. Żaba ukryła się jeszcze lepiej niż pantera śnieżna, o której pisaliśmy niedawno.

Na fotografii widać rozlewisko. Wśród stojących w płytkiej wodzie roślin oraz gałęzi ukrywa się niewielka żaba. Zwierzak tak dobrze się schował, że tylko nieliczni są w stanie go dostrzec. Cała reszta poddaje się po kilku minutach intensywnych poszukiwań.

Zwierzęta bywają niemal niewidoczne w swoim naturalnym środowisku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagadka jest tak trudna, że w trakcie poszukiwań internauci wskazali kilka rozwiązań. Jedni widzą żabę w okolicy liścia w centralnej części obrazka, inni wskazują, że znajduje się ona w rejonie górnego, lewego kwadratu. Nieliczni, którzy twierdzą, że udało się odnaleźć zwierzaka, niechętnie dzielą się informacją o tym, gdzie on się znajduje.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważna zmiana w Biedronkach od 1 lipca. Klientów od środy czeka duża niespodzianka

2.Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem

Poszukiwania żaby mogą być długie i irytujące. Przekonaj się sam, czy będziesz w stanie odnaleźć sprytną żabę na zdjęciu. Do zabawy warto zaprosić przyjaciół, być może wspólne szukanie okaże się być kluczem do odkrycia kryjówki zamaskowanego zwierzaka.


Reddit.com Dietz_memes

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
  2. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
  3. Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
  5. Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: Reddit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News