Mało kto potrafi zobaczyć na zdjęciu kota bez podpowiedzi. Jeśli widzisz jego pyszczek wśród liści, masz sokole oko

Mało kto potrafi zobaczyć na zdjęciu kota bez podpowiedzi. Jeśli widzisz jego pyszczek wśród liści, masz sokole oko Źródło: .

Zwierzęta potrafią doskonale się kamuflować. Bez wątpienia przychodzi im to łatwiej niż ludziom. Zdjęcie tej kotki ukrytej w liściach zrobiło furorę w sieci. Dostrzeżenie jej jest naprawdę trudne - to jak szukanie igły w stogu siana.

Zwierzęta to mistrzowie kamuflażu. Bez problemu potrafią całkowicie wtopić się w tło. Przykładem tego jest mała kotka, której zdjęcie w błyskawicznym tempie zaczęło obiegać cały internet. Ludzie z uwagą wpatrują się w fotografię, próbując znaleźć pyszczek futrzaka. To niezwykle trudne - dostrzeże ją tylko najbardziej wprawne oko. 

Zwierzęta na zdjęciach bywają całkowicie niezauważalne

Zdjęcie uroczego małego kociaka, który niemal całkowicie zniknął pod kolorowymi jesiennymi liśćmi, w krótkim czasie stało się hitem w sieci. Internauci z całego świata przyglądają się fotografii i próbują odpowiedzieć na pytanie, gdzie znajduje się futrzak. Większość ludzi ma spory problem ze wskazaniem kotka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autorką fotografii jest właścicielka zwierzątka, Avery. Dzień po zrobieniu zabawnej sesji zdjęciowej, w trakcie której jej pupil bawił się wśród liści, kobieta dostrzegła, że na jednym zdjęciu zupełnie nie widać kota. Pokazała tę fotografię rodzinie i znajomym - dla każdego to była bardzo ciekawa łamigłówka. 

- Większość osób, którym pokazałam zdjęcie, nie potrafiło dostrzec mojej kotki, dopóki sama nie wskazałam jej palcem. Nawet mój pies nie potrafił jej wywęszyć, kiedy razem bawili się w liściach! - powiedziała Avery na łamach portalu Dordo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. 
Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Futrzak ukrył się, chociaż na co dzień lubi być w centrum zainteresowania

Kotka o wdzięcznym imieniu Lion ma różnokolorowe umaszczenie. To prawdziwa feria jesiennych barw, dlatego ukrytą w liściach kotkę tak trudno zauważyć. Mimo że na zdjęciu Lion doskonale się zamaskowała, jej właścicielka przyznaje, że kot uwielbia być w centrum uwagi. Co ciekawe, jej hobby to leżenie na schodach, aby mogła ugryźć każdego, kto na nią nadepnie. - Lubi też syczeć do moich innych zwierząt dla zabawy - dodaje Avery.

 

 

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News