Usłyszał skomlenie i krzyki, natychmiast poszedł sprawdzić, co się dzieje. Zobaczył sceny, jakich nigdy nie zapomni

Usłyszał skomlenie i krzyki, natychmiast poszedł sprawdzić, co się dzieje. Zobaczył sceny, jakich nigdy nie zapomni Źródło: .

Zwierzęta powinny być traktowane z miłością i szacunkiem, nie zawsze jednak tak jest. Pewien mężczyzna usłyszał przerażające skomlenie i głośne krzyki, kiedy zobaczył, co się dzieje, był w szoku.

Zwierzęta obdarzają swoich właścicieli zaufaniem i miłością, jednak nie wszyscy ludzie traktują je z należnym szacunkiem. To, co zobaczył ten mężczyzna, było przerażające. Nagle usłyszał głośne skomlenie psa i agresywne krzyki. Natychmiast pobiegł sprawdzić, co się dzieje. Widok zmroził mu krew w żyłach.

Zwierzęta kochają swoich właścicieli

Wielu ludziom nie mieści się w głowie, jak można uderzyć swojego pupila. Ten 37-latek nie miał jednak żadnych oporów. Upojony alkoholem mężczyzna skatował na śmierć swojego dwuletniego psa rasy Staffordshire Bull Terrier. Do niewyobrażalnej tragedii doszło w Shirenewton w Południowej Walii.

Benjamin wrócił do domu będą pod wpływem alkoholu. Nagle jego współlokator usłyszał głośne skomlenie psa oraz agresywne krzyki mężczyzny. Natychmiast pobiegł zobaczyć, co się dzieje, jednak było już za późno. Zwierzak został skopany na śmierć przez swojego właściciela, który zezłościł się na niego, bo pies załatwił się na podłogę w pokoju. 

- Usłyszałem z dołu potworne krzyki. Do tego dało się słyszeć popiskiwanie psa. Było przeszywające, jakby potwornie cierpiał. Z całą pewnością zwierzę było wielokrotnie uderzane. W dodatku Benjamin, będąc w szale, wykrzykiwał „To coś umrze”. Kopnął pupila z kilkadziesiąt razy. Po chwili straciłem już rachubę. To było coś przerażającego - wyznał współlokator oprawcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciel skatował swojego psa na śmierć

Weterynarz, który zajął się oględzinami zwłok zwierzaka stwierdził liczne rany na ciele psa. Czworonóg zmarł na skutek tępego urazu głowy oraz brzucha. Benjamin był jego właścicielem zaledwie 5 tygodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię

2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Mężczyzna został aresztowany i przyznał się do zabójstwa zwierzaka. Został skazany na  17 tygodni pobytu w Newport Magistrates Court oraz ma dożywotni zakaz posiadania zwierząt. Informacja o bestialskim skatowaniu psa trafiła do sieci, a internauci byli oburzeni. Kilku z nich namierzyło dom skazanego mężczyzny. Dokonali dewastacji budynku oraz samochodu oprawcy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty
  2. Objawy chorób jelit mogą być bardzo mylące. Dobrze jest wiedzieć, na co zwrócić uwagę
  3. Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł
  4. Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo
  5. Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę
  6. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News