Pies zaczął wąchać coś dziwnego. Kiedy właścicielka pojęła prawdę, błyskawicznie zaczęła uciekać ze swoim pupilem

Pies zaczął wąchać coś dziwnego. Kiedy właścicielka pojęła prawdę, błyskawicznie zaczęła uciekać ze swoim pupilem Źródło: .

Zwierzęta dzięki swoim zmysłom są w stanie odkryć rzeczy, o których ludzie nawet nie pomyśleli. Pies nie miał pojęcia, że to, co zaczął wąchać, może być dla niego śmiertelnie niebezpieczne. Kiedy właścicielka zorientowała się, co znalazł jej pies, natychmiast zaczęła uciekać.

Zwierzęta często ubiegają swoich właścicieli i ostrzegają ich o niebezpieczeństwie.Pies nagle zatrzymał się na dłużej i zaczął wąchać dziwne znalezisko. Kiedy właścicielka podeszła i przyjrzała się temu, co odkrył jej pies, natychmiast zaczęła uciekać. Zwierzak nie miał pojęcia, że znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. To rosnący problem, o którym niewiele osób ma pojęcie.

Pies znalazł coś dziwnego. Wszystkie przechodzące tamtędy zwierzęta były w niebezpieczeństwie

Kobieta wybrała się ze swoim pupilem na spacer po angielskim wybrzeżu. Pies radośnie biegał po plaży, jednak nagle zatrzymał się i zaczął intensywnie obwąchiwać coś, co znajdowało się w piasku. Zaciekawiona zachowaniem swojego czworonoga właścicielka podeszła, by sprawdzić, co znalazł.

Brytyjka na początku była przekonana, że jej pupil obwąchuje wielka meduzę. Jednak kiedy zbliżyła się do zwierzaka, poczuła charakterystyczną woń. Później zauważyła w piasku duży bąbel dziwnej, gęstej substancji. Wyglądał trochę jak galareta o mętnej, białej barwie. Natychmiast zorientowała się, na co patrzy. Gwałtownie odciągnęła swojego psa i oddaliła się od znaleziska. Zwierzę nie miało pojęcia, jak groźna może być dla jego zdrowia ta przedziwna substancja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzę wąchało wielką plamę oleju palmowego. To niezwykle groźna dla zdrowia substancja

Bąbel okazał się być skupiskiem oleju palmowego. Takie osady powstają w rurach kanalizacyjnych, a później wydostają się z nich w postaci gęstej, białej mazi o bardzo charakterystycznym zapachu. Substancja jest bardzo toksyczna i stanowi poważne zagrożenie zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Zawiera wiele groźnych substancji.

Dzisiaj grzeje: 1. A jednak! Justyna Żyła wychodzi za mąż, wiadomo, kto będzie jej przyszłym mężem
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

To coraz częściej spotykane zjawisko na brytyjskich plażach w Hengistbury Head, Friar’s Cliff i Barton. Na niebezpieczeństwo szczególnie narażone są nieświadome zagrożenia zwierzęta, oraz dzieci, które z ciekawością podchodzą do intrygującej substancji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata"
  2. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News