Koniec niewyobrażalnego cierpienia zwierząt w laboratorium. Zdjęcia eksperymentów wywołują mdłości

Koniec niewyobrażalnego cierpienia zwierząt w laboratorium. Zdjęcia eksperymentów wywołują mdłości

Bezbronne zwierzęta cierpiały niewyobrażalne katusze w czasie laboratoryjnych eksperymentów. Porażające informacje w tej sprawie coraz szerzej obiegały media z całego świata, aż w końcu postawiono definitywny temu kres.

Zwierzęta nie były w stanie w żaden sposób przeciwstawić się bezwzględnemu człowiekowi, który nie zamierzał okazywać im litości. Koszmarne zdjęcia i mrożące krew w żyłach szczegóły docierały do coraz szerszego grona odbiorców, którzy nie zamierzali pozostawać obojętnymi. W końcu nadszedł dzień, gdy potworne katusze niewinnych stworzeń dobiegły końca. 

Zwierzęta nie będą dłużej cierpieć w laboratorium. Zdjęcia mroziły krew w żyłach

Obrońcy zwierząt od lat walczą z naukowcami, którzy swoje eksperymenty przeprowadzają na bezbronnych zwierzętach. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku niestety wciąż jest testowanych na tych biednych stworzeniach, a warunki, jakie przy tym często panują, bywają odrażające. Swego czasu wiele mówiło się o laboratorium z Niemiec, w którym przerażone małpki wisiały wręcz przypięte do porażających uprzęży z metalu, by już za chwilę mogły zostać poddane niewyobrażalnym testom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęcia z tego miejsca obiegły internet na całym świecie, a oburzeni odbiorcy postanowili natychmiast zacząć działać. Wszczęto tajne dochodzenie, a w międzyczasie do mediów docierało coraz więcej rozrywających serce fotografii z tego piekielnego miejsca. Zakrwawione i wyraźne przestraszone zwierzęta nieświadome tego, że za chwilę może spotkać ich coś jeszcze gorszego.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

W końcu specjaliści z Cruelty Free International wkroczyli do laboratorium z nakazem zamknięcia. Choć trwało to wiele miesięcy, a niezbędnych do tego było wiele niezbitych dowodów, w końcu wszystko się udało, a obrońcy zwierząt nie zamierzają kryć swojej radości. Ujawniono, że pracownicy stosowali przemoc wobec stworzeń, nie dbali o warunki w jakich przebywały i nie reagowały nawet, gdy któreś z nich wykrwawiało się na ich oczach. Jak przekazały zagraniczne media, zwierzęta zostały poddane pod opiekę weterynarzy, którzy odpowiednio się nimi zajmą. Przyznano, że większość z nich cieszyła się widząc pomoc, a niektóre stworzenia nawet szukały bliższego kontaktu. 

Zwierzęta cierpią w laboratoriach

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Okropny poród zakończył się śmiercią. Straszne nagranie TVN, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
    4. Nie do pomyślenia, bracia zginęli w pożarze. Pogrzebano ich dopiero po roku, powód zwala z nóg
    5. Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać

Źródło: dailymail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News