Położył na chodniku miskę z wodą, a na jej dnie zainstalował kamerę. Zobaczył nagranie i nie mógł powstrzymać śmiechu

Położył na chodniku miskę z wodą, a na jej dnie zainstalował kamerę. Zobaczył nagranie i nie mógł powstrzymać śmiechu Źródło: Facebook.com kimyasalpazari

Zwierzęta chętnie skorzystały z uprzejmości mężczyzny, który postawił na chodniku miskę ze świeżą wodą. Na dnie naczynia umieszczono kamerę, która zarejestrowała każdego spragnionego zwierzaka. Nagranie zostało opublikowane w sieci, w trakcie filmu ciężko powstrzymać śmiech.

Zwierzęta rozbawiły mężczyznę do łez, postanowił podzielić się zabawnym nagraniem w sieci. Wcześniej umieścił na dnie miski kamerę, a później nalał do naczynia wody i postawił je na chodniku. To, co zarejestrowała kamera sprawiło, że nie mógł powstrzymać śmiechu.

Zwierzęta chętnie skorzystały z miski ze świeżą wodą

Dostęp do świeżej wody, zwłaszcza w okresie letnim, jest dla bezdomnych zwierząt sporym problemem. Ahmet Selki, który na co dzień mieszka w Turcji postanowił pomóc bezpańskim zwierzakom w przetrwaniu lata w mieście. W tym celu napełnił sporą miskę wodą i postawił ją na pobliskim chodniku.

Mężczyzna z ciekawości umieścił na dnie naczynia niewielką kamerę. Chciał sprawdzić, ile zwierzaków skorzystało z jego prezentu. Nie spodziewał się, że "podwodne" nagranie aż tak poprawi mu humor. Zarejestrowany przez kamerę film trafił do sieci i rozbawił internautów do łez.

Zabawne nagranie ze zwierzętami podbija sieć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać zwierzaki z zupełnie innej perspektywy. Zabawne ujęcia bezpańskich psów i kotów łapczywie pijących wodę z miski wywołują uśmiech na ustach, ale również zmuszają do refleksji. Niewielki gest mężczyzny sprawił, że ich trudne życie na ulicy stało się odrobinę łatwiejsze.

– Materiał nagrany przez kamerę jest naprawdę uroczy. Jak widać, w czasie ciepłych dni warto jest wystawić wodę dla zwierzaków – przekonuje Ahmet Selki, autor nagrania.

Dzisiaj grzeje: 1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Niespodziewana deklaracja, Szumowski składa zawiadomienie do prokuratury. Sprawa jest poważna

To ważne, by w okresie ciepłych miesięcy szczególnie dbać zwierzęta. Jakiś czas temu pisaliśmy o sposobach na zapewnienie naszym pupilom bezpieczeństwa w czasie upałów. W mieście nie tylko bezpańskie psy i koty docenią pomoc w dostarczeniu wody. W czasie suszy, z dodatkowego wodopoju na pewno ucieszą się również ptaki, a nawet owady. Wystawienie miseczki z wodą nie kosztuje wiele, a może uratować zwierzakom życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  2. Husky urządził scenę w parku. Właściciele od razu wyciągnęli telefon
  3. Zabójstwo. Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości
  4. 17-letni Bartek przez 10 godzin był odsyłany ze szpitala do szpitala. Umierał w skandalicznych warunkach
  5. Andrzej Duda zatwierdził nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP. Padły ważne słowa
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News