Zadeptał 19 małych kurczaczków. Brał je jeden po drugim, nie miał litości

Zadeptał 19 małych kurczaczków. Brał je jeden po drugim, nie miał litości Źródło: fot. pixnio.com

Zwierzęta często obdarowują nas niebywałym przywiązaniem, a w Internecie można znaleźć wiele nagrań pokazujących przyjaźń człowieka z gatunkami, które nie posądzalibyśmy nawet o taką ilość uczucia względem człowieka. Niestety czasem dochodzi do sytuacji, które udowadniają, że to właśnie ludzie są największymi bestiami na naszej planecie.

Zwierzęta, od przedstawicieli gatunku homo sapiens, dobitnie odróżnia brak bezinteresownego okrucieństwa i bezwzględności wobec słabszych od siebie. Oczywiście zwierzęta zabijają się nawzajem, ale jest to podyktowane ich chęcią przetrwania, a nawet i w takim wypadku raczej rzadko zobaczymy, aby jedno zwierze męczyło inne dla zabawy.

Rzecz jasna są wyjątki, takie jak koty, które czasami zwyczajnie bawią się swoją zdobyczą, zanim odbiorą im życie, ale to nic w porównaniu z tym, jaki los potrafią zgotować ludzie innemu stworzeniu. Ta sytuacja dobitnie to pokazuje w najgorszy z możliwych sposobów. 

Zwierzęta mordowane w bestialski sposób

Nie da się ukryć, że nasz gatunek zabija całą masę innych zwierząt w celach konsumpcyjnych, ale zazwyczaj odbywa się to w jak najbardziej humanitarnych warunkach. Niestety świat jest pełen zwyrodnialców, którzy dla własnej przyjemności lub z chęci wyżycia się na innym stworzeniu zamieniają się w prawdziwe bestie bez serca i sumienia.

Tak też było i w tym przypadku, kiedy pewien mężczyzna zrobił na swoim podwórku prawdziwą masakrę. Wszystko miało miejsce w Strzegomiu w województwie dolnośląskim. 33-latek z nieznanych powodów zamordował w okrutny sposób 19 niewinnych kaczątek. Zwyrodnialec brał każdego ptaka po kolei, a następne rzucał nim o ziemie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakby tego było mało, 33-latek zadeptywał na śmierć kaczątka i brał się za kolejne, aż w końcu liczba jego ofiar wyniosła 19. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co nim kierowało lub co myślał urządzając tę krwawą jatkę. Wedle ustaleń kaczki należały do ojca 33-latka, a aktualnie w jego sprawie toczone jest śledztwo i grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kiedyś powiedziano, że człowieka możemy oceniać po tym, jak traktuje zwierzęta. Są to słowa filozofa Immanuela Kanta, a w przypadku tego 33-latka raczej nie ma co liczyć na dobrą ocenę, ponieważ na takie zachowanie zwyczajnie nie ma wytłumaczenia.

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu