Zwierzęta na obrazku
papilot.pl
Monika Majko - 6 Maja 2020

Ile widzisz psów? Konkretne wyniki mówią o twoim mentalnym wieku

Zwierzęta na obrazku zostały narysowane w taki sposób, by dostrzeżenie ich wszystkich nie było zbyt oczywiste. To, ile psów zobaczysz na czarno-białej planszy, wskazuje na twój mentalny wiek. Wyniki tego prostego eksperymentu mogą bardzo zaskoczyć niektóre osoby. Warto poświęcić chwilę i poznać odpowiedź.

Zwierzęta nie od razu rzucają się w oczy. Zadanie polega na tym, by policzyć wszystkie psy, które zauważymy na obrazku. Ich ilość wskaże nasz wiek mentalny. Warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się rysunkowi, bo wyniki tego prostego eksperymentu dla niektórych mogą być bardzo zaskakujące.

Zwierzęta są ukryte na obrazku, sprawdź ile psów widzisz

Czasami spotykamy dziecko, które zachowuje się poważniej i bardziej rozsądnie niż niejeden dorosły lub staruszka, który podchodzi do życia ze beztroską godną nastolatka. Takie przykłady potwierdzają przekonanie, że to nie nasz wiek determinuje to, czy czujemy się starzy czy młodzi. Nasz wiek mentalny może znacznie różnić się od wieku biologicznego, a ten psychotest pomoże nam dowiedzieć się, ile lat ma nasza dusza.

Wiadomo jak najprawdopodobniej wyglądać będą wakacjeSzumowski odpowiedział, co z wakacjami 2020. Odpowiedź zdumiewa, Polacy nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Zadanie jest proste, a wyniki eksperymentu mogą nam wiele powiedzieć o naszej mentalności. Warto poświecić chwilę i przyjrzeć się czarno-białemu obrazkowi, na którym narysowano kilka psów. Nie ma tu złych odpowiedzi, a to, ile zwierzaków dostrzeżemy, może zdradzić nam ciekawe cechy charakteru. Jeśli chciałbyś poznać więcej tajemnic swojej osobowości, niedawno pisaliśmy również o innym szybkim teście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucjeWygląd Gessler zmienił się drastycznie podczas izolacji. W sieci pojawiły się zdjęciaCzytaj dalej

Ilość widzianych zwierząt powie ci, jak starą masz duszę

  • 4 psy

Twój mentalny wiek to około 20-25 lat. Jesteś bardzo kreatywny, uwielbiasz doświadczać nowych rzeczy, dużo czytasz, oglądasz i słuchasz, czerpiąc z tych źródeł nową wiedzę i umiejętności. Jednocześnie bardzo cenisz sobie spokój i życiową przewidywalność i źle odnajdujesz się w hałasie.

  • 5 psów

Twoja dusza ma około 25-30 lat. Lubisz prostotę i starasz się unikać życiowych komplikacji. Nie jesteś skory do podejmowania ryzyka i wolisz wybrać sprawdzone rozwiązanie, niż eksperymentować. Lubisz zachowywać kontrolę nad swoim życiem i tym, co cię otacza.

Dzisiaj grzeje:

1. Jest oficjalne oświadczenie Kaczyńskiego i Gowina ws. wyborów 2020. Zaskoczenie dla wielu

2. Pilny apel służb medycznych do Polek i Polaków. Liczy się każda pomoc, reakcja musi być natychmiastowa

  • 6 psów

Mentalnie masz około 30-40 lat. Doceniasz szczerość i lubisz dawać porady życiowe innym osobom. Jesteś dojrzały, a nawet masz w sobie coś staromodnego. Cenisz spokój i stabilność, jesteś pokojowo nastawiony do życia i ludzi.

  • 7 psów

Twój wiek mentalny znajduje się w przedziale 10-20 lat. tak jak dziecko, jesteś osobą pełną czułości i ciekawości świata. Cechuje cię prostolinijne podejście do świata, który nie zdążył wywrzeć na ciebie złego wpływu. Masz w sobie dużo dziecięcej naiwności i energii, by zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

Obrazy Pikio

fot. papilot.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włączył ukrytą kamerę, żeby nagrać swoje koty. Nagranie wywołuje ciarki, niewyobrażalne sceny
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Najnowsze wyniki badań ozdrowieńców zdumiewają. Naukowcy odkryli w ich ciałach ważną rzecz
  4. Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy
  5. Niepokojące znalezisko w polskim lesie, m.in. stos kości i ołtarzyk. Grasuje niebezpieczny kult?
  6. Pilny apel do WHO ws. koronawirusa. Sprawa dotyczy Chin

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News