Właściciel zostawił psa samego w domu. Kiedy wrócił, natychmiast sięgnął po telefon

Właściciel zostawił psa samego w domu. Kiedy wrócił, natychmiast sięgnął po telefon Źródło: YouTube

Zwierzęta są zazwyczaj dla swych opiekunów źródłem ogromnej radości. Każdy miłośnik psów i kotów wie jednak, że potrafią także naprawdę nabroić. Kiedy właściciel zobaczył, co zrobił Rev pod jego nieobecność, nie mógł powstrzymać śmiechu.

Zwierzęta, a szczególnie psy nazywa się często najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Nie dzieje się to oczywiście bez przyczyny - czworonogi mogą nauczyć nas empatii, prawdziwego przywiązania i lojalności, ale przede wszystkim cierpliwości. W bardzo dobitny sposób przekonał się właściciel psiaka, który pod jego nieobecność zrobił w domu prawdziwy bałagan.

Zwierzęta mogą sprawiać nietypowe problemy

Rev dorwał bowiem jedną z książek opiekuna, po czym porwał ją na strzępy. Mężczyzna był tym niezwykle zaskoczony, gdyż wcześniej czworonóg zdecydowanie nie sprawiał podobnych problemów. Kiedy właściciel zrozumiał, co właściwie stało się w jego mieszkaniu, musiał uwiecznić scenę na krótkim nagraniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się bowiem okazało, pies zaskakująco dobrze wiedział, którą pozycję zniszczyć. Był to poradnik, wskazujący czytelnikowi, jak wychować czworonoga. Niestety po nagłym ataku Reva zostało z niego naprawdę niewiele.

Filmik z momentu zdarzenia stał się hitem sieci

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie

Gdy psiak zobaczył wchodzącego do domu właściciela, natychmiast położył się pod jego nogami i starał się jak najbardziej przymilić. Mężczyzna zdążył uwiecznić wszystko na filmiku, który następnie udostępnił w sieci. Chociaż Rev po swym wybryku otrzymał reprymendę, opiekun jednocześnie nie mógł powstrzymać śmiechu. Podobnie zareagowali internauci, którzy okazali się niezwykle rozbawieni krótkim, ale też wyjątkowo zaskakującym nagraniem.

Filmik z tego zdarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Trwają prace nad kontrowersyjnymi zmianami w emeryturach. Nowy system fatalny dla emerytów?
  3. Fani są zdruzgotani, smutne doniesienia o Dodzie. Nie wytrzymała, podjęto przykrą decyzję
  4. Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie
  5. Jackowski nie ma wątpliwości. Dojdzie do przełomu

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News