Tylko 1 na 10 osób jest w stanie go zobaczyć. Czy znajdziesz królika wśród kotów?

Tylko 1 na 10 osób jest w stanie go zobaczyć. Czy znajdziesz królika wśród kotów? Źródło: insider

Zwierzęta, które widzisz na zdjęciu to kotki, parę myszek i jeden królik. Czy będziesz w stanie go odnaleźć? Okazuje się, że zaledwie 1 osoba na 10 umie poprawnie wskazać miejsce, gdzie ukrył się mały króliczek.

Zwierzęta ukrywające się na zdjęciach są największym trendem w sieci. Internauci oszaleli na punkcie zdjęć-zagadek i nie mogą doczekać się kolejnej odsłony. Dziś mamy wyjątkowo podchwytliwe zadanie, przed nami odnalezienie małego królika, który chowa się wśród kotów. 

Zwierzęta są najpopularniejsze w obrazkach-zagadkach

Obok zabawek to właśnie zwierzęta najczęściej trafiają na zagadki. Okazuje się, że szukanie ich sprawia najwięcej przyjemności. Popularnym motywem, który także spotykany jest wśród zagadek są dziecięce zabawki, ale zdecydowanie częściej możemy natrafić na zwierzęta. 

Obrazki-zagadki rozwiązywane każdego dnia mogą poprawić naszą spostrzegawczość. Dzięki regularnemu wyszukiwaniu kotów, psów czy właśnie królików, mózg zaczyna pracować o wiele wydajniej. Im częściej będziemy po nie sięgać, tym łatwiej będzie nam odnajdywać kolejne zwierzęta, które kryją się na zdjęciach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tym razem zadanie polega na znalezieniu małego królika. Nie jest to łatwe zadanie, kolory użyte przy stworzeniu tej grafiki, sprawiają, że łatwo można stracić rachubę, gdzie jest jakie zwierzę. Na obrazku mamy przedstawionego kota, myszki i jednego królika. Czy już jesteś w stanie go odnaleźć? Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie skrywa się królik, zjedź niżej do rozwiązania. 

Zwierzęta na zdjęciu ukrywają małego królika. Rozwiązanie zagadki 

Już się poddajesz? Jeżeli nie jesteś jedną z dziesięciu osób, które bez podpowiedzi potrafią odnaleźć królika, przychodzimy z rozwiązaniem zagadki. Wszystkim, którym się udało serdecznie gratulujemy, jesteście wyjątkowo spostrzegawczy, widać, że trening się opłacił. 

Dzisiaj grzeje: 1. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii
2. Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

Królik chowa się w dolnym, lewym rogu. Można go poznać po charakterystycznych dłuższych uszach. Jeżeli udało ci się go odnaleźć bez sprawdzania rozwiązania, gratulujemy! 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

źródło: insider

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News