Myśleli, że po ulicy chodzi dziwny kot. Przyjrzeli się bliżej i pobledli, natychmiast wyciągnęli telefony

Myśleli, że po ulicy chodzi dziwny kot. Przyjrzeli się bliżej i pobledli, natychmiast wyciągnęli telefony Źródło: Twitter.com ParveenKaswan

Zwierzę przechadzało się po jednej z ulic w dużym mieście, wszyscy myśleli, że to dziwny kot. Kiedy przyjrzeli się bliżej, pobledli z wrażenia i szybko wyciągnęli telefony.

Zwierzę pojawiło się na ulicy w dużym mieście. Mieszkańcy byli przekonani, że to zwykły kot. Kiedy przyjrzeli się zwierzakowi z bliska, odkryli niewiarygodną prawdę. Zszokowani natychmiast sięgnęli po telefony komórkowe, by nagrać ten niezwykły spacer. To ogromna sensacja.

Zwierzę samotnie spacerowało po ulicy

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się po całym świecie. Niedawno premier Indii ogłosił 21-dniową kwarantannę i zakaz wychodzenia z domu. To sprawiło, że na co dzień niezwykle ruchliwe ulice teraz niemal opustoszały. Po dwóch dniach od wprowadzenia obostrzenia, mieszkańcy pewnego miasta zobaczyli na przejściu dla pieszych przedziwnego kota. Zwierzak miał cętkowane futro oraz bardzo długi ogon i szyję. Kiedy przyjrzeli mu się z bliska odkryli niewiarygodną prawdę.

Kiedy mieszkańcy zrozumieli, na co tak naprawdę patrzą, natychmiast wyciągnęli telefony komórkowe, by nagrać samotny spacer niesamowitego zwierzaka. To ogromna sensacja, nikt nie spodziewał się takiego widoku.

Zwierzę wywołało sensacje, to nieprawdopodobny widok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że przedziwny kot, który odwiedził ulice tego miasta, to tak naprawdę wiwera malabarska. Jest to niezwykle rzadki, endemiczny na Indii gatunek drapieżnego ssaka. Co ciekawe, naukowcy w latach 60. uznali go za prawdopodobnie wymarły. Od tego czasu przedstawiciele tego niezwykłego gatunku widziani byli tylko dwa razy. Wiwera malabarska w Czerwonej księdze gatunków zagrożonych Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody i Jej Zasobów jest zaliczona do kategorii CR czyli krytycznie zagrożonej.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Wszystko wskazuje na to, że ogólnokrajowa kwarantanna sprawiła, że zwierzę poczuło się pewniej. Wyciszone i wyludnione miasto przyciągnęło niesamowitego "turystę". Największym zagrożeniem dla tego gatunku jest właśnie niszczenie środowiska przez ludzi, którzy wykorzystują miejsca jego naturalnych siedlisk pod uprawy. W przeszłości również polowano na nie, ponieważ były jednym ze źródeł piżma, dopóki nie zastąpiono go masowo sztucznym odpowiednikiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News