Urocza papużka skryła się wśród soczystych mango. Tylko nieliczni potrafią znaleźć ją w 5 sekund

Urocza papużka skryła się wśród soczystych mango. Tylko nieliczni potrafią znaleźć ją w 5 sekund Źródło: Reddit/-_-BaDgEr-_-

To zwierzę jest prawdziwym mistrzem gry w chowanego. Papuga ukryła się wśród soczystych owoców mango. Znalezienie ptaka większości użytkowników internetu zajmuje trochę czasu. Jak szybko jesteście w stanie ją odnaleźć?

Odpowiednie ubarwienie sprawia, że zwierzę może wtopić się w tło i stać się niewidzialne, a przynajmniej niezauważalne. Tak samo jest z tą papugą. Pewnie po spojrzeniu na obrazek, pomyśleliście - jaka papuga? Tą, która ukryła się wśród soczystych owoców mango. Niewielu internautów potrafiło znaleźć ptaka za pierwszym razem.

Papuga to zwierzę, które charakteryzuje się żywym i różnokolorowym ubarwieniem. Mogłoby się wydawać, że tak jaskrawe kolory sprawiają, że łatwo zauważyć te ptaki. Nic bardziej mylnego. Papugi mogą być bardzo trudne do znalezienia wśród egzotycznych kwiatów i roślin. Ten mały spryciarz dobrze o tym wie i dlatego ukrył się wśród kolorowych owoców mango. Jesteście w stanie go znaleźć? Większość internautów miało z tym spory problem.

Zwierzę ukryte między owocami mango

Obrazek, na który patrzycie, przedstawia zwierzę na tle barwnych owoców mango. Tej papudze musi naprawdę zależeć na tym, aby pozostać niezauważoną, ponieważ jej kryjówka to dzieło godne największych mistrzów gry w chowanego. Ptak wykorzystał ubarwienie swojego upierzenia i wręcz zlał się z tymi słodkimi owocami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto dostrzega zwierzę na pierwszy rzut oka. Stanowi to jedynie dowód na to, jak inteligentnymi stworzeniami są ptaki. Zresztą to nie jedyne zwierzęta, które potrafią doskonale wtapiać się w otoczenie. Oczywiście kameleonom przychodzi to dużo łatwiej, ponieważ ich skóra potrafi zmieniać kolor, jednak niezwykłym sprytem wykazują się także koty a nawet ryby. Te stworzenia instynktownie potrafią znaleźć miejsca, które wykorzystują jako kryjówki. Dlatego choćby trudno znaleźć błazenki - ryby chowające się w kolorowym ukwiale.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące osób w żałobie. Nie żyje prowadząca uwielbianego talk-show, zabrała ją nagła śmierć

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Czas mija, a zwierzę nadal pozostaje ukryte gdzieś między owocami mango. Spróbujcie znaleźć tą sprytną papugę. Jest to trudne, ale wykonalne zadanie. Wystarczy chwila skupienia i na pewno uda wam się dostrzec schowanego ptaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. 6-latka płakała i błagała, on nie miał litości. Wyprowadził ją ze szkoły i wywiózł
  4. Filmik ma już miliony wyświetleń. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze, jego reakcja sprawiła, że płaczemy ze śmiechu
  5. Kotlet schabowy po królewsku rozpływa się w ustach, deklasuje tradycyjną wersję. Każda gospodyni zakochuje się w prostym przepisie
  6. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz

źródło: reddit.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News