Uratowała psa przed śmiercią na siarczystym mrozie. Reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie

Uratowała psa przed śmiercią na siarczystym mrozie. Reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie Źródło: Facebook

Zwierzę odwdzięczyło się kobietom, które je uratowały, w niesamowity sposób. Psa przez długi czas trzymano na łańcuchu przy płocie w siarczystym mrozie. Na szczęście w porę uwolniły go dwie wolontariuszki, które poszukują dla niego kochającego domu.

Zwierzę, które uwieczniono na niezwykle poruszającym zdjęciu, to psiak o imieniu Roscoe. Jego opiekunowie zostawili go w opuszczonym przez siebie domu, przypinając do płotu łańcuchem. Co jakiś czas przywozili mu coś do jedzenia, jednak nie były to ilości pożywienia, które umożliwiłyby mu przetrwanie zimy.

Zwierzę uratowane z dramatycznej sytuacji

Czworonoga drżącego w zaspach śniegu zauważyła pewnego dnia przechodząca w pobliżu posesji kobieta. Od razu zadzwoniła do organizacji zajmującej się opieką nad zwierzętami - Effingham County Animal Control and Shelter. Na szczęście na pomoc nie trzeba było długo czekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu szybko pojawiły się bowiem pracujące dla schroniska Vanessa Skavlem i Michelle Shoot. Kobietom udało się skutecznie uwolnić psiaka. Zawinęły go kocem i zabrały do samochodu, gdzie szybko go nakarmiły. To właśnie wtedy miała miejsce niezwykle poruszająca, zaskakująca scena - Roscoe przytulił się do jednej z opiekunek, obdarzając ją szerokim uśmiechem.

- Tak wygląda szczęście, które objawia się, kiedy uratujesz małego pieska z życia na łańcuchu i wśród marznącego śniegu - napisała jedna z przedstawicielek organizacji, udostępniając zdjęcie z tego wyjątkowego momentu na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Student musi zostać w szpitalu, dwójka wychodzi. Uciekali z chińskiego Wuhan
2. Policja na terenie willi Olgi Tokarczuk. Niepokojące nieoficjalne doniesienia

Roscoe czeka na adopcję

Obecnie Vanessa i Michelle poszukują dla psiaka nowego, kochającego domu, gdzie będzie szczęśliwy i bezpieczny. Roscoe musi dojść do siebie po doświadczeniu bestialstwa z ręki poprzednich, brutalnych właścicieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są porażające zdjęcia. Już wiadomo, skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Na drzwiach domu znaleźli kartkę z ostrzeżeniem. Zignorowali ją, weszli do środka i zamarli z przerażenia
  4. Prawie nikt nie wiedział, przez co przeszła matka Jana Pawła II. Śmierć dziecka i problemy ze zdrowiem są tylko częścią dramatu
  5. Oficjalne: 23 Polaków zagrożonych wirusem 2019-nCov. Są wśród nich studenci Politechniki

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News