Kupiła dzieciom małą złotą rybkę. Kilka dni później prawda o stworzonku wyszła na jaw, a jej odebrało mowę

Kupiła dzieciom małą złotą rybkę. Kilka dni później prawda o stworzonku wyszła na jaw, a jej odebrało mowę Źródło: peakpx.com Creative Commons Zero - CC0

Zwierzę było wyczekiwane przez dzieci tygodniami. Bardzo chciały sprawdzić, jak to jest opiekować się złotą rybką. W końcu mama ugięła się i przywiozła ze sklepu zoologicznego nowego domownika. Nie wiedziała, jakie konsekwencje przyniesie ta decyzja.

Zwierzę wyglądało jak najzwyklejsza złota rybka. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że nie jest taka zwykła - rodzina, dzieci, znajomi: nikt nie ukrywał szoku.

Złota rybka szybko trafiła do małego, przytulnego akwarium

28-letnia Amerykanka, Alexandria Miller, codziennie wysłuchiwała błagań swoich dzieci o wymarzonego zwierzaka. Uprzedzała je, że rybka również wymaga obowiązków - jej akwarium także trzeba sprzątać. Dzieci przyrzekły, że będą dobrze się nią opiekować, a zwierzę pewnego dnia przyjechało do domu w foliowym woreczku. Wcześniej mama wraz z dziećmi przygotowała akwarium, w którym znalazł się filtr, piasek, kamyczki, rośliny i inne ozdoby.

Złota rybka otrzymała imię Gerald. Widać było, że bardzo podoba jej się nowy dom. Dobrze, że rodzina wcześniej zrobiła zapas jedzenia dla Geralda - jego apetyt był wręcz kosmiczny. Wkrótce mieli dowiedzieć się, dlaczego tak było. Już po kilku dniach zauważyli, że zwierzak wyraźnie urósł.

Zwierzę ciągle chce jeść. Ryba sama nauczyła się prosić o jedzenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Gerald pojawił się w swoim małym akwarium, miał zaledwie 5 cm długości. Dziś poraża swoimi gabarytami - mierzy aż 30 cm i nie przestaje rosnąć. Rodzina była zmuszona kupić o wiele większe akwarium. Hodowla rybek tak im się spodobała, że postanowili dokupić Geraldowi kilku przyjaciół. Niestety, nie spodziewali się najgorszego - domownik okazał się "rybim kanibalem". Był nie tylko agresywny w stosunku do innych "kolegów", ale też ich zjadał. Alexandria musiała kupić kolejne akwarium - jedno dla wielkiego Geralda, a kolejne dla mniejszych ryb.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Kwarantanna w Polsce zostanie zaostrzona. Kolejne sklepy i miejsca zamknięte dla obywateli

Gerald stał się niejako szefem - nie ma zamiaru czekać, aż nadejdzie pora karmienia lub ktoś zauważy, że znów wszystko zjadł. Wycwanił się i kiedy jest głodny, potrafi podskakiwać w akwarium robiąc hałas, a także ściągając do wody termometr i pukając nim w szybę.

Fot. Caters News Agency

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  2. Nie żyje proboszcz zarażony koronawirusem. Duchowny miał 68 lat
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News