Kot upolował mysz, ale na tym nie skończył. Nagranie sprawi, że ugną się Wam kolana

Kot upolował mysz, ale na tym nie skończył. Nagranie sprawi, że ugną się Wam kolana Źródło: Twitter / almalah1411

Zwierzę zachowało się w zupełnie zaskakujący sposób. Kot upolował sobie mysz, a później zaniósł ją prosto do miski. To, co zrobił później, wprawia w osłupienie.

Zwierzę najpierw upolowało sobie mysz, a później zaniosło ją prosto do swojej miski. To, co kot zrobił później, jest zupełnie zaskakujące. Nagranie jego zachowania trafiło do sieci, a internauci są nim oszołomieni. Tego się nikt nie spodziewał po drapieżnym zwierzaku.

Zwierzę złapało mysz

Nagranie, które trafiło na Twittera, poruszyło internautów. Filmik natychmiast stał się hitem, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wszystko przez zaskakujące zachowanie pewnego kota. Tego nikt się nie spodziewał po tym zwierzaku. Użytkownicy sieci przecierają oczy ze zdumienia.

Koty i myszy to naturalni wrogowie. Od dawna wiadomo, że drapieżne zwierzaki z wielką przyjemnością polują na małe gryzonie. Tak też zrobił kot o imieniu William, który sporo czasu poświecił na złapanie myszy. Na nagraniu widać, jak kociak z dumą niesie swoją zdobycz w pyszczku, kierując się prosto do swojej miski. Jednak, kiedy wszyscy myślą, że zaraz nastąpi brutalna konsumpcja kolacji, dzieje się coś niezwykłego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzę zrobiło coś, czego nikt się nie spodziewał

William wypuszcza mysz przy swojej misce pełnej chrupek i zaczyna jeść karmę, zachęcając małego przyjaciela do wspólnego posiłku. Kot i mysz razem jedzą suchą karmę, a większy zwierzak co chwilę upewnia się, że jego mniejszy kolega nie ucieka i wspólnie z nim pałaszuje kolację. Mysz widocznie jest przyzwyczajona do takich zwyczajów, ponieważ nie ma zamiaru odbiegać od miski. Wiernie towarzyszy Williamowi w jedzeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda

2. Nagła konferencja ministerstwa zdrowia. "Koronawirus prędzej czy później pojawi się w Polsce"

Niezwykłe zachowanie kota wywołało sporo poruszenia wśród użytkowników Twittera. Pod filmem pojawiło się wiele żartobliwych komentarzy. Internauci nie mogą uwierzyć w tak nietypową międzygatunkową przyjaźń.

- Przyniósł mysz na deser - zażartowała jedna z internautek.

- Ta mysz musi się w końcu nauczyć, że najpierw ją utuczy, a później zje. Ale to naprawdę urocze wideo - żartuje kolejny użytkownik sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka wraz z córką chciały zabić psa, bo „miały ciężką sytuację rodzinną”
  2. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  3. Poruszające słowa szefa TVN o Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie poznali prawdę
  4. Pies nie może chodzić, gołąb nie potrafi latać. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  6. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski

źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News