Pies się wściekł, gdy pani sięgnęła po szczotkę. Niewiarygodne, co zrobił gdy zaczęła go czesać, wszystko się nagrało

Pies się wściekł, gdy pani sięgnęła po szczotkę. Niewiarygodne, co zrobił gdy zaczęła go czesać, wszystko się nagrało Źródło: Instagram / jejejunh

Zwierzę może stać się rozdrażnione z wielu powodów. Niektóre mogą wydawać się nam absurdalne, jednak w psiej psychice na pewno znalazłoby się jakieś uzasadnienie. Tym razem psi gniew został wywołany przez szczotkę. Musicie to zobaczyć.

Każde zwierzę może zareagować nerwowo na różne sytuacje. Pies nie jest tu wyjątkiem. Jednak niespodziewana reakcja u tego czworonoga pojawiła się na widok szczotki. Jego reakcja jest po prostu niesamowita.

Pies wściekł się na szczotkę?

Zwierzę wściekające się na widok szczotki to niecodzienny widok. Znane nam wszystkim jest szczekanie na przejeżdżające samochody czy warczenie na hałasy zza ściany. Czy szczotka może jednak naprawdę wywołać taką reakcję? Jak widać, tak.

Zabiegi pielęgnacyjne to coś na co część czworonogów reaguje z dezaprobatą. Nie powinno nas to jakoś mocno dziwić. My wiemy, że to dla ich dobra. Niestety nie jest łatwo wyjaśnić naszych intencji tak, aby zwierzę zrezygnowało ze swojej wrogiej postawy. W obliczu niezrozumienia naszych zamiarów możemy narazić się na warczenie, szczerzenie kłów, a w najgorszym wypadku ugryzienie. Jednak ten pies zareagował w bardzo nietypowy sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To jak zareagowało zwierzę przechodzi wszelkie pojęcie

Nadszedł ten dzień. Moment, w którym potargana sierść psa musi zetknąć się ze szczotką. Nasz czworonożny bohater z pewnością nie należał do entuzjastów tej formy dbania o jego wygląd. Możliwe że najzwyczajniej w świecie futro w nieładzie przypadło mu do gustu lub po prostu nie lubił, kiedy dotyka się go tym przedmiotem. To co zwierzę miało w głowie, chyba już na zawsze pozostanie zagadką. Nie pozostaje nam nic innego, niż obserwować jego reakcję.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Kiedy właścicielka psa wyjęła szczotkę, zwierzę na jej widok od razu zaczęło groźnie eksponować swoje uzębienie. Widok miał z pewnością wzbudzić strach u opiekunki czworonoga. Ta jednak nie uległa jego próbom zastraszenia. Zaczęła go czesać, nie zwracając uwagi na brak chęci do współpracy. Zwierzę ustąpiło. Okazało się, że czesanie jest jednak przyjemne i zetknięcie ze szczotką nie było wcale takie złe. To jak pies zmienia swoje nastawienie jest naprawdę urocze. Warto to zobaczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News