99% osób się poddaje, niemożliwe. Na zdjęciu chowa się pies, widzisz go?

99% osób się poddaje, niemożliwe. Na zdjęciu chowa się pies, widzisz go? Źródło: Facebook

Zwierzę, a w szczególności pies, potrafi się świetnie ukrywać, co postanowił udowodnić jeden z internautów, wrzucając zdjęcie swojego czworonoga na Facebooka. Sęk w tym, że na pierwszy, a nawet drugi i trzeci rzut oka, nigdzie nie widać zwierzaka. Zagadka, którą nam zaserwował, pokonała zdecydowana większość internautów. Dacie radę znaleźć psa?

Zwierzę potrafi się stać hitem internetu, a psy i koty, ze względu na ich bliskość z człowiekiem, to zwierzęta, których zdjęcia niewątpliwie potrafią tego dokonać. Najzabawniejsze jest jednak to, że nawet, gdy na fotografiach ich w ogóle nie widać, nadal zyskują masę polubień i komentarzy. Internauci świetnie się bawią wyszukując ich na zdjęciach, psy mogą hasać po polach i łąkach nieświadome tego, ile dostarczają nam zabawy, a właściciele udostępniając takie zdjęcia cieszą się, że złapali tak niezwykły moment, który spodobał się tak wielu osobom. To właśnie przykład takiego zdjęcia.

Karen Fornos Klein to właścicielka dobermana o imieniu Amber, który uwielbia biegać po lesie i wciskać się w każde możliwe miejsce. Podczas jednego z jesiennych spacerów Amber biegał jak zwykle, a Karen tym razem miała ze sobą aparat. Zrobiła wiele zdjęć, ale jedno okazało się wyjątkowo udane. Widać na nim las, opadłe liście i niewiele więcej. Jest też jej pies, ale tak dobrze ukryty, że niewiele osób potrafi go znaleźć. Ba, prawie nikomu nie udaje się ta sztuka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, by zrozumieć jak ciężkie czeka nas zadanie. Wysokie i pożółkłe trawy, do tego schowane w cieniu, to idealny kamuflaż dla czarno umaszczonego psa. Karen opublikowała zdjęcie na grupie dla właścicieli psów z Surrey, a stamtąd powędrowało ono na cały świat.

Zagadka okazała się na tyle fascynująca i trudna, że miliony internautów postanowiło z nią się zmierzyć. Zwierzę ukryło się tak dobrze, że tylko minimalny odsetek potrafi go znaleźć. Dacie radę?

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęcia
2. 17 osób nie żyje, blisko 500 zagrożonych. Niepokojące doniesienia TVN

Poniżej znajduje się oryginalne zdjęcie, a jeszcze niżej znajdziecie odpowiedź. Nie przechodźcie jednak do niej zbyt szybko, bo zepsujecie sobie całą zabawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Bardzo trudny czas Viki Gabor. Wydała specjalne oświadczenie
  4. Przytłaczające doniesienia o bohaterze Sanatorium miłości. Nagła, niebezpieczna operacja
  5. Z ostatniej chwili: Najbardziej znane krople do nosa pilnie wycofane. Natychmiast je wyrzućcie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News