Duży pies rzucił się na listonosza. Właściciele musieli od razu reagować, nagranie obiegło światowe media

Duży pies rzucił się na listonosza. Właściciele musieli od razu reagować, nagranie obiegło światowe media Źródło: YouTube / the.life.of.moose

Zwierzę z impetem rzuciło się na listonosza, wszystko nagrała kamera zainstalowana na domu. Właściciele musieli natychmiast interweniować. Nagranie obiegło internet.

Zwierzę znajdowało się przed domem, kiedy pod budynek podjechał samochód listonosza. Kiedy mężczyzna ruszył w stronę wejścia, pies zerwał się z ziemi rzucił się na niego. Wszystko nagrała kamera, a film trafił do sieci. Użytkownicy internetu są w szoku, takiej reakcji zwierzaka nikt się nie spodziewał. 

Zwierzę rzuciło się na listonosza

Wiele osób słyszało o psach, które z niewiadomych przyczyn toczą wojnę z dostarczycielami poczty. Listonosze zwykle nie są mile widzianymi gośćmi na podwórkach, których strzegą czworonogi. Historia zna wiele przypadków, w których zwierzaki uniemożliwiły dostarczenie korespondencji do adresata, a nawet dotkliwie pogryzły doręczyciela.

Na nagraniu, które obiegło internet, można zobaczyć, jak pies rasy golden retriever leży na podjeździe przy swoim domu. Wkrótce przy budynku zatrzymuje się samochód listonosza i wysiada z niego jeden mężczyzna. Kiedy doręczyciel rusza w kierunku wejścia, pies nagle podrywa się w jego kierunku. Spory zwierzak znienacka dopada mężczyznę.

Zwierzę zareagowało w zupełnie niespodziewany sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies nazywa się Moose i ma 1,5 roku, choć jego właściciele twierdzą, że wciąż zachowuje się jak mały szczeniak. Kiedy ich pupil zauważa listonosza, rzuca się na niego, ale nie w celu wyrządzenia mu krzywdy. Golden retriever staje przed mężczyzna na dwóch łapach i przytula go, absolutnie nie dając się odgonić. Zwierzak nie daje przejść mężczyźnie, bo ciągle chce, żeby ten go głaskał.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w zachodniej Polsce. 18-latek zmarł na komisariacie, przyczyna śmierci jest dobijająca
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Opiekunowie golden retrievera prowadzą na Instagramie konto "the.life.of.moose", gdzie udostępniają filmy i zdjęcia z życia swojego czworonoga. Internauci są rozczuleni niezwykle zabawnym zachowaniem zwierzaka, a film został odtworzony w aplikacji już ponad 10 tysięcy razy.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpital zapłaci za błąd lekarzy. Rodzina dziecka dostanie gigantyczne odszkodowanie
  2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku
  3. Nikt nie miał pojęcia, że sytuacja była na tyle zła. "Boczek" z Kiepskich zaczął nawet tracić wzrok
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. W końcu kamery wszystko uchwyciły. Cała prawda o Dagmarze i jej największej tajemnicy
  6. JZ ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News