Znalazł przy drodze maleńkiego pieska. Szybko okazało się, że popełnił wielki błąd i zabrał do domu zupełnie inne zwierzę

Znalazł przy drodze maleńkiego pieska. Szybko okazało się, że popełnił wielki błąd i zabrał do domu zupełnie inne zwierzę Źródło: Twitter.com/marcy_com

Zwierzę znajdowało się na poboczu drogi, mężczyzna zauważył samotnego szczeniaka i postanowił zaopiekować się nim. Zabrał zwierzaka do domu i rozpoczął poszukiwania jego właściciela. Wkrótce na jaw wyszło, że szczeniak wcale nie jest psem, a mężczyzna trzyma w domu nielegalne zwierzę.

Zwierzę było zupełnie samo, mężczyzna zauważył zagubionego szczeniaka na poboczu drogi i natychmiast ruszył z pomocą. Zabrał zwierzaka do domu i zaopiekował się nim. Niedługo okazało się, że zwierzak nie jest tym, za co wziął go mężczyzna.

Zwierzę zostało znalezione na poboczu drogi, mężczyzna zaopiekował się szczeniakiem

Marcy z Japonii zauważył porzuconego szczeniaka na poboczu drogi. Maluch wyglądał na zagubionego, a w pobliżu nie było widać ani jego mamy, ani potencjalnego właściciela psa. Mężczyzna nie zastanawiał się długo - wziął zwierzaka do domu i zaopiekował się nim. Zaczął również poszukiwania opiekuna, który być może zgubił psiaka. W tym celu zamieścił jego zdjęcie na swoim Twitterze.

Post mężczyzny wywołał spore poruszenie wśród internautów, a Marcy otrzymał wiele odpowiedzi, jednak większość z nich nie dotyczyła właściciela zwierzaka, a samego szczeniaka. Okazało się, że wcale nie jest on zwykłym psim maluchem. Mężczyzna nie miał pojęcia, że trzyma w domu nielegalne zwierzę.

Zwierzę nie było tym, za co na początku wziął je mężczyzna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci szybko rozpoznali, że szczeniak tak naprawdę jest małym lisem. Marcy nakarmił zwierzaka, a później zabrał go do weterynarza w celu potwierdzenia domysłów użytkowników sieci. Luna, bo tak nazwał ją mężczyzna, faktycznie była małym lisem, który prawdopodobnie został porzucony przez swoją mamę.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

2.Ważna deklaracja Łukasza Szumowskiego. Chodzi o obowiązek noszenia maseczek, czekają nas zmiany?

Marcy jeszcze przez chwilę opiekował się Luną, jednak nie mógł zostawić jej u siebie. W Japonii hodowanie lisów w domu jest nielegalne. Mężczyzna ostatecznie oddał ją pod opiekę farmy Kita Kitsune, o czym poinformował wszystkich internautów martwiących się o jej dalsze losy.

- Jeśli będziecie mieli okazję, byłbym szczęśliwy, gdybyście odwiedzili Lunę - napisał Marcy do wszystkich, którzy przejęli się losem Luny.


Twitter.com marcy_com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
  2. Chciał wychowywać psa zabójcę. Gdy zwierzę okazało się łagodne, nastolatek wykonał okropny krok
  3. 2 zdrowych chłopców zmarło nagle podczas lekcji WF. Przyczyna podzieliła lekarzy, rodzice ostrzegają
  4. Polacy pokochali ją w "Misiu". Niesamowite, co się z nią stało po premierze
  5. Co zobaczyłeś na obrazku, drzewa czy tygrysa? Odpowiedź zdradza prawdę o osobowości, skuteczność zadziwia psychologów
  6. Zapytali Szumowskiego o koniec epidemii w Polsce. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News