Bezdomny pies miesiącami błąkał się po mrozie. Kiedy w końcu ktoś do niego podchodzi, reakcja zwierzaka powala

Bezdomny pies miesiącami błąkał się po mrozie. Kiedy w końcu ktoś do niego podchodzi, reakcja zwierzaka powala Źródło: YouTube / Howl Of A Dog

Zwierzę całą zimę spędziło, błąkając się samotnie po ulicach. Bezdomny pies tak długo żył w samotności, że nie miał zaufania do nikogo. Kiedy w końcu ktoś do niego podszedł, reakcja zwierzaka była zdumiewająca.

Zwierzę samotnie błąkało się po ulicach przez kilka miesięcy. Bezdomny pies przeżył całą zimę i nikt nie chciał mu pomóc. Kiedy w końcu ktoś zdecydował się do niego zbliżyć, reakcja zwierzaka była zaskakująca. Nagranie ze spotkania trafiło do sieci, internauci są poruszeni tym widokiem.

Zwierzę błąkało się po ulicach

Zuzia to niewielki psiak, który wiele przeszedł w swoim życiu. Zwierzak całą zimę spędził na mrozie, błąkając się po ulicach miasta. Bezdomne zwierzęta szybko uczą się żyć w samotności i tracą zaufanie do ludzi. Są przekonane, że ich przetrwanie zależy od tego, by nie dopuszczać do siebie żadnych obcych. Lęk przed człowiekiem utrwaliło w Zuzi również niefortunne spotkanie z hyclami.

Zaniedbana suczka żywiła się tym, co znalazła na ulicy. Spała pod ławką i piła wodę z kałuży. Po kilku miesiącach pies nie miał już nadziei na to, że jego los może się odmienić. Zrezygnowane zwierzę odganiało od siebie wszystkich, którzy chcieli wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Na szczęście wolontariusze organizacji non-profit Howl Of A Dog, działającej na rzecz zwierząt, nie poddawali się tak łatwo.

Zwierzę nie miało zaufania do człowieka i odrzucało każdą pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy ratownicy próbowali zbliżyć się do Zuzi, suczka odpychająco szczekała, a nawet próbowała podgryzać wyciągnięte w jej kierunku dłonie. Długo nie pozwalała zbliżyć się do siebie i co chwilę odbiegała od wolontariuszy. Ci zauważyli jednak, że powoli udaje im się skrócić dystans pomiędzy nimi, aż w końcu Zuzia pozwoliła się pogłaskać. Kiedy ręka wolontariuszki dotknęła jej futra, zadziałała jak magiczna różdżka, która odczarowała zwierzaka. Wciąż pozostawał nieufny, ale zdał sobie sprawę, że ratownicy nie chcą go skrzywdzić. Suczka dała się pogłaskać, a później zabrać do schroniska. Ratownicy odkryli na jej ciele wiele ran zadanych jej przez inne psy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Dzisiaj Zuzia jest zupełnie innym psem. Odzyskała energię i radość z życia. Chętnie przyjmuje wszystkie gesty miłości, daje się głaskać i z zaangażowaniem włącza się do zabawy nie tylko z człowiekiem, ale również innymi zwierzętami. Nagranie z jej spotkania z ratownikami zostało udostępnione w sieci, a internauci są zachwyceni jej przemianą. Psiak odzyskał zaufanie do człowieka i w końcu jest szczęśliwy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu
  2. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans
  6. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News