Pies bezustannie wąchał i lizał ją po nosie. Nikt nie wiedział, co nadciąga, diagnoza okazała się druzgocąca

Pies bezustannie wąchał i lizał ją po nosie. Nikt nie wiedział, co nadciąga, diagnoza okazała się druzgocąca Źródło: .

Zwierzę zachowywało się bardzo dziwnie, pies co chwilę oblizywał nos swojej właścicielki. Zirytowana kobieta nie miała pojęcia, że dzieje się z nią coś niedobrego.

Zwierzę bardzo irytowało właścicielkę swoim zachowaniem. Pupil zaczął obwąchiwać i co chwila lizać nos opiekunki. Kobieta nie miała pojęcia, dlaczego to robi. Prawda okazała się druzgocąca, tego się nie spodziewała. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że zachowanie zwierzaka nie jest przypadkowe.

Zwierzę coraz częściej oblizywało nos kobiety

Lorraine Gauthie uratowała swoją suczkę Victorię i otoczyła ją troskliwą opieką i miłością. Pies rasy beagle był po poważnych przejściach, nie miał jednego oka. Pewnego dnia kobieta zauważyła, że jej pupil zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Pies co chwila obwąchiwał i lizał jej nos. Zaintrygowana Lorraine przyjrzała się twarzy i zauważyła małego pryszcza, zignorowała go jednak. 

Pies nie przestawał przybliżać się do twarzy kobiety, a zachowanie zwierzaka okropnie ją irytowało. Lorraine w końcu zakleiła krostę na nosie plastrem w nadziei, że suczka da jej spokój. Mijały jednak kolejne dni, a zwierzak wciąż nie rezygnował ze swojego zachowania. Dodatkowo krosta podejrzanie nie znikała. Dopiero to uświadomiło kobiecie, że być może ukochany czworonóg daje jej jakieś znaki. Postanowiła umówić się na wizytę do lekarza.

Irytujące zachowanie zwierzęcia wzbudziło podejrzenia u kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka psa wybrała się w końcu do lekarza, który dokładnie obejrzał i zbadał krostę na jej nosie. Diagnoza, którą usłyszała od doktora, niemal zwaliła ją z nóg. Okazało się, że niepozorna zmiana skórna tak naprawdę była nowotworem skóry. Lorraine była załamana. Przypuszcza, że przyczyną rozwinięcia się choroby, były jej zbyt częste wizyty na solarium.

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2.Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Na szczęście choroba nie była bardzo zaawansowana. Zmiana została szybko wycięta, a kobieta poddała się leczeniu. Właścicielka jest bardzo wdzięczna swojemu ukochanemu pupilowi. Irytujące zachowanie czujnej suczki prawdopodobnie uratowało jej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka
  2. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News