Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania Źródło: rover.com/Lelum

Zwierzę ukryte na zdjęciu sprawa większy problem, niż mogłoby się wydawać. Okazuje się, że prawie wszyscy, bo aż 98% osób, poddają się po 10 minutach szukania czworonoga.

Zwierzę schowane na tym zdjęciu napsuło wiele krwi internautom na całym świecie. Do rozwiązania zagadki podchodzili zarówno amatorzy, jak i osoby, które na rozwiązywaniu wszelkiej maści testów internetowych "zjadły zęby". Okazało się, że bez znaczenia jest stopień wtajemniczenia w łamigłówki, ponieważ aż 98% ludzi poddaje się po 10 minutach spędzonych z fotografią.

Zwierzę chowa się gdzieś na obrazku. Wiesz gdzie?

Pies to wyjątkowo inteligentne zwierze, które nawet całkiem przypadkiem, jest w stanie zaskoczyć wszystkich swoim niecodziennym zachowaniem. W tym przypadku mamy do czynienia z czworonogiem, który zdecydował się zabawić w kameleona. Nie wiemy, czy zrobił to celowo, ale pewnym jest, że swoim zachowaniem zapewnił internautom ciężki orzech do zgryzienia. 

Nawet właściciel psiaka nie spodziewał się, że z pozoru zwyczajne zdjęcie stanie się swojego rodzaju hitem internetu. Na fotografii widać niczym niewyróżniającą się kuchnie, gdyby nie jeden szczegół. Gdzieś w niej ukrył się jego ukochany pupil. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedynie 2% osób jest w stanie podać konkretne miejsce, które obrał sobie sprytny czworonóg. Kluczem do rozwikłania zagadki jest spokojna i dokładna analiza załączonej fotografii. Najlepiej podzielić ją sobie umownie na sektory i przeczesywać je jeden po drugim. Bardzo pomocny może okazać się powrót do zdjęcia po kilku minutach, co pozwoli na złapanie świeżego spojrzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Jeśli zdjęcie sprawi wam jednak za dużo problemów. To na samym końcu artykułu znajdziecie podpowiedź, która powinna ułatwić wam szukanie psa. W przypadku, kiedy sami znaleźliście go w kilka minut, nie korzystając z podpowiedzi, możemy tylko pogratulować spostrzegawczości. Oznacza to, że trafiliście do elitarnego grona 2% internautów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin
  4. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało
  5. Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla

źródło: Lelum

Podpowiedź: zagadkę rozwiążesz patrząc w prawy dolny róg zdjęcia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News