Zwierzę zapomniało kim jest
youtube.com The Dodo
Monika Majko - 11 Maja 2020

Osiołek myśli, że jest psem. Wreszcie dawka pozytywnej energii, nagranie rozbawi was do łez

Zwierzę jest najwyraźniej przekonane, że jest psem. Przezabawny osiołek podbija sieć, a jego zachowanie zaskakuje wszystkich. Zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie jest zwykłym domowym pupilem, uwielbia zabawy z przynoszeniem rzeczy, drapanie oraz spanie na kanapie.

Zwierzę zostało przygarnięte przez kobietę z powodu jego kłopotów zdrowotnych. Otoczyła osiołka troskliwą opieką, która wkrótce przyniosła niespodziewane efekty. Zwierzak zapomniał kim jest i zachowuje się zupełnie jak pies. Jest przezabawny, ciężko powstrzymać śmiech na widok jego zachowania.

Zwierzę cierpi na problemy z wątrobą, to sprawiło, że kobieta przygarnęła je do domu

Właścicielka małego Tima znalazła go w stodole, tuż po urodzeniu. Zwierzak znacznie odstawał od swoich rówieśników, był zbyt mały i wątły. Po badaniach okazało się, że wątroba zwierzaka nie funkcjonuje prawidłowo i ma on poważne problemy zdrowotne. Weterynarz nie dawał mu wielkich szans na przeżycie, jednak kobieta postanowiła stworzyć mu jak najlepsze warunki. Wzięła go do domu i otoczyła troskliwą opieką, która wkrótce przyniosła zaskakujące efekty.

Gwiazda "Rancza" poinformowała o rodzinnej tragediiGwiazda "Ranczo" przekazała tragiczne wieści. Nie żyje wyjątkowa osoba, poruszający wpisCzytaj dalej

Osiołek stawał się silniejszy z dnia na dzień, zyskał również ogromną radość z życia i energię. Szybko przyzwyczaił się do nowego życia i zaczął zachowywać się jak domowy zwierzak. Z powodu swojego małego wzrostu raczej nie będzie mógł wrócić do życia na zewnątrz, ale Tim wcale nie wygląda na zmartwionego przymusową izolacją.

Zwierzę zapomniało że jest osiołkiem, zachowuje się jak pies i jest przezabawne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

Kobieta jest również właścicielką psów, z którymi osiołek stopniowo dorastał. Zwierzak przejął od nich typowe zachowania czworonogów, a dzięki zaangażowaniu swojej opiekunki właściwie stał się psem w ciele osła. Razem z czworonożnymi braćmi wychodzi na spacery, a właścicielka nauczyła go również kilku sztuczek, takich jak obrót czy aportowanie poduszek, które zdecydowanie są jego ulubionymi zabawami.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień

2. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data

- Mój mąż jest jego kompanem do bitew na poduszki. Poduszki są jego wielką pasją, zaczęło się latem zeszłego roku, kiedy wziął jedną z kanapy i wrzucił do basenu. Pewnego dnia wrzucił do basenu 22 poduszki, to jego rekord. Jest szalony. Im więcej się z niego śmiejesz, tym bardziej się popisuje - śmieje się właścicielka małego Tima w rozmowie z portalem The Dodo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  2. Usłyszeli głośny płacz kota ze śmietnika. Gdy podeszli bliżej, ujrzeli nieprawdopodobny widok
  3. Od wczoraj wielu Polaków otrzymuje SMS-y od MZ. Gdy go dostaniesz, natychmiast musisz zrobić ważną rzecz
  4. Pierwszy raz od wybuchu epidemii. Szumowski przekazał wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy
  5. Łukasz Szumowski przekazał dramatyczne wieści. Gdyby nie jeden szczegół, Polska miałaby już tendencję spadkową
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News