Dziecko ruszyło w stronę Husky'ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał

Dziecko ruszyło w stronę Husky'ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał Źródło: youtube.com Rumble Viral

Zwierzę zrobiło coś niesamowitego, gdy dziecko skierowało kroki w jego stronę. Tata wszystko nagrał.

To zwierzę stało się gwiazdą internetu. Puszysty Husky zareagował w zdumiewający sposób, gdy w jego stronę zwrócił się uczący się raczkować maluch. Po kilku sekundach wydarzyło się coś, w co aż trudno uwierzyć. Na szczęście wszystko zostało nagrane, a materiał opublikowano w sieci, gdzie internauci wręcz nie mogą wyjść z podziwu. 

Dziecko kontra ogromne zwierzę. Reakcja psa rozkłada na łopatki 

Trwające niespełna minutę nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube, obiega media niemal na całym świecie. Użytkownicy chętnie przesyłają materiał między sobą nie mogą wyjść z podziwu. Widać bowiem uczące się raczkować dziecko, które z wielkim trudem, a jednocześnie ogromnym zapałem, kieruje się w stronę wylegującego się Husky'ego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Maluch zaczął zaczepiać psa, mając najwyraźniej nadzieję na to, że i on się nim zainteresuje i być może zaczną się razem bawić. Czworonóg miał jednak zupełnie inny pomysł. Czując na sobie zaczepki dziecka od razu przekręcił się na grzbiet i wystawiając swój brzuch do góry dał znać maluchowi, by go pogłaskał. Choć chłopiec nie miał jeszcze do końca opanowanej techniki głaskania, zwierzak wcale się nie zwiódł, bowiem wszelkie zaczepki traktował właśnie jak drapanie i głaskanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem

2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Nie ma pewności, co się stało

Zachowanie psa nie umknęło uwadze taty dziecka. Natychmiast chwycił za telefon i zaczął wszystko nagrywać. Zarejestrowany materiał postanowił opublikować w mediach społecznościowych. Tam obejrzano go już ponad 16 milionów razy, a internauci ochoczo deklarują, że widok dwójki przyjaciół rozbawił ich do łez. Koniecznie i wy obejrzyjcie filmik. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?
  2. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  3. Wspaniałe wiadomości o córce Ewy Błaszczyk. Mamie składamy najszczersze gratulacje
  4. Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość
  5. Zdecydowała się na adopcję dziewczynki, którą wszyscy gardzili. Pierwsze słowa 5-latki do młodej mamy wyciskają łzy
  6. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News