Mężczyzna ściął drzewo. W środku znalazł żywe zwierzę, sparaliżowało go całkowicie

Mężczyzna ściął drzewo. W środku znalazł żywe zwierzę, sparaliżowało go całkowicie Źródło: YouTube

Zwierzę, które mężczyzna znalazł w pniu przeciętego drzewa, przeraziło go. Pomimo ścięcia pnia, stworzenie nadal się ruszało. Filmik z tego zdarzenia zdecydowanie nie jest przeznaczony dla wrażliwych widzów.

Zwierzę znalezione w drzewie ściętym przez pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Ryana Saundersa zostało przypadkowo przecięte przez mężczyznę na pół. Mowa tu o wężu, który w niewiadomy sposób ulokował się wewnątrz pnia. Przyglądanie się poważnie okaleczonemu bez wątpienia nie należy do łatwych. 

Zwierzę zostało przecięte przez drwala

Sam Saunders był poważnie przerażony swym odkryciem. Z jego ust padło szybko wiele niecenzuralnych słów. Trudno jednak dziwić się mężczyźnie. Nawet oglądanie scenki na krótkim nagraniu może całkowicie zniechęcić do dalszego oglądania wszystkich widzów wrażliwych na podobne widoki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ważne, chociaż wąż został poważnie pocięty, udało mu się wypełznąć ze ściętego pnia. Na trawie nadal poruszał się, jakby piła nawet go nie drasnęła. Jednocześnie na nagraniu widać, jak bardzo dotkliwie go poraniono. Chociaż doświadczony drwal na pewno widział już niejedno, tym razem naprawdę puściły mu nerwy. W swoich komentarzach nie ukrywał przerażenia i zdenerwowania.

Nagranie zdobyło zadziwiająco wręcz dużą popularność

Krótki film, który nagrał sam Ryan Saunders, spotkał się w sieci z ogromnym zainteresowaniem. Na platformie YouTube odtworzono go już ponad 27 milionów razy. Doczekał się także prawie 60 tys. łapek w górę. Bez wątpienia można go więc nazwać prawdziwym hitem mediów społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Mimo popularności nagrania, popartej bez wątpienia pokaźnymi statystykami, podkreślamy, że nie jest przeznaczony dla nieodpornych na podobne sceny widzów. Filmik możecie znaleźć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News